Ostukorv Laen sisu...

Castrol ATF Multivehicle 1L

Tootekood: 115-CAMULTI-1
Castrol ATF Multivehicle 1L 115-CAMULTI-1 Täissünteetiline kõrgjõudlusega automaatkäigukastiõli kasutamiseks valdavalt Aasia sõidukite käigukastides. Sobib ka kasutamiseks AISIN-WARNERi poolt toodetud käigukastides, mis on kasutusel Aasia, USA ja Euroopa sõidukitel.<br>Värvus: punane.<br>Spetsifikatsioonid ja litsentsid: Aisin Warner JWS 3309; Toyota T/T-II/T-III/T-IV; Jatco Automatic Transmission; Nissan Matic Fluid C/D/J; Mitsubishi Diamond SP-II/III; Suzuki ATF Oil and ATF Oil Special; Mazda ATF D-III ja ATF M-3; Honda ATF Z-1; Subaru, Kia, GM, Daewoo.<br>Maht: 1 L.
20.32€
Hind: 20.32 €
Kliendikaardiga 19.30 €
Toode on olemas:
Tallinnas: 2 
Tartus: 2 
Kesklaos 

Täissünteetiline kõrgjõudlusega automaatkäigukastiõli kasutamiseks valdavalt Aasia sõidukite käigukastides. Sobib ka kasutamiseks AISIN-WARNERi poolt toodetud käigukastides, mis on kasutusel Aasia, USA ja Euroopa sõidukitel.
Värvus: punane.
Spetsifikatsioonid ja litsentsid: Aisin Warner JWS 3309; Toyota T/T-II/T-III/T-IV; Jatco Automatic Transmission; Nissan Matic Fluid C/D/J; Mitsubishi Diamond SP-II/III; Suzuki ATF Oil and ATF Oil Special; Mazda ATF D-III ja ATF M-3; Honda ATF Z-1; Subaru, Kia, GM, Daewoo.
Maht: 1 L.Jälgi meid Sotsiaalmeedias

Parimad pakkumised kiirelt sinuni