Ostukorv Laen sisu...

Start pid.RF lilla

Tootekood: A3K-150111991 EAN: 6418016019918
Start pid.RF lilla A3K-150111991 START RF (Racing Flour) seeria määrded on kõrge floorisisaldusega pidamismäärded nii võistlejatele kui ka tugevatele harrastajatele. Floori sisaldus määrdes tagab parema libisemise. RF seeria pidamismäärded sobivad iseseisva pidamismäärdena või kattemäärdena teistele pidamismääretele. Sobivad kasutamiseks kui õhuniiskus on suurem kui 55%.<br><br>Kõrge floorisisaldusega pidamismääre RF purpur<br><br>Temperatuurile +1...-2<br>Õhuniiskus: >55%<br>Kaal: 45 g<br><br>Kasutusjuhend<br><br>Kanna pidamisalale õhuke ja ühtlane kiht kruntmääret, mille peale temperatuurile vastavat pidamismääret. Tasanda sünteetilise korgiga. Korda pidamismäärde kandmise protseduuri 2-3 korda, tasandades igat kihti. Kihtidesse võib määrida erineva temperatuuriga pidamismäärdeid. Allapoole pannakse üldjuhul kõvem (külmemale ilmale mõeldud) pidamismääre, et suurendada kulumiskindlust ja parandada erinevate kihtide siduvust. Pealmine pidamismääre vastab ilmale. <br>Viimasena hõõrutakse suusa pidamisalale õhuke kiht ilmale vastavat floorisisaldusega kattemääret, tasanda korgiga.
14.30€
Hind: 14.30 €
Kliendikaardiga oleks hind: 13.58 €
Toode on olemas:
Tallinnas: 1 

START RF (Racing Flour) seeria määrded on kõrge floorisisaldusega pidamismäärded nii võistlejatele kui ka tugevatele harrastajatele. Floori sisaldus määrdes tagab parema libisemise. RF seeria pidamismäärded sobivad iseseisva pidamismäärdena või kattemäärdena teistele pidamismääretele. Sobivad kasutamiseks kui õhuniiskus on suurem kui 55%.

Kõrge floorisisaldusega pidamismääre RF purpur

Temperatuurile +1...-2
Õhuniiskus: >55%
Kaal: 45 g

Kasutusjuhend

Kanna pidamisalale õhuke ja ühtlane kiht kruntmääret, mille peale temperatuurile vastavat pidamismääret. Tasanda sünteetilise korgiga. Korda pidamismäärde kandmise protseduuri 2-3 korda, tasandades igat kihti. Kihtidesse võib määrida erineva temperatuuriga pidamismäärdeid. Allapoole pannakse üldjuhul kõvem (külmemale ilmale mõeldud) pidamismääre, et suurendada kulumiskindlust ja parandada erinevate kihtide siduvust. Pealmine pidamismääre vastab ilmale.
Viimasena hõõrutakse suusa pidamisalale õhuke kiht ilmale vastavat floorisisaldusega kattemääret, tasanda korgiga.Jälgi meid Sotsiaalmeedias

Parimad pakkumised kiirelt sinuni