Ostukorv Laen sisu...

Start Black Magic pidamism

Tootekood: A3K-150111760 EAN: 6418016017600
Start Black Magic pidamism A3K-150111760 START BM seeria määre on molübdeenisisaldusega pidamismäärde nii võistlejatele kui ka harrastajatele. BM seeria pidamismäärde sobib kattemäärdena teistele pidamismääretele. Sobib jämedateralisele, mustale lumele ning jäisele kunstlumele, kasutamiseks muutuvates lumeoludes ja kui õhuniiskus on väiksem kui 75%<br><br>Molübdeenisisaldusega pidamismääre Black Magic<br><br>- Temperatuurile +2...-30<br>- Mustale, jämedateralisele lumele ning jäisele kunstlumele<br>- Õhuniiskus: < 55%<br>- Kaal: 45 g<br><br>Kasutusjuhend<br><br>Kanna pidamisalale õhuke ja ühtlane kiht kruntmääret, mille peale temperatuurile vastavat pidamismääret. Tasanda sünteetilise korgiga. Korda pidamismäärde kandmise protseduuri 2-3 korda, tasandades igat kihti. Kihtidesse võib määrida erineva temperatuuriga pidamismäärdeid. Allapoole pannakse üldjuhul kõvem (külmemale ilmale mõeldud) pidamismääre, et suurendada kulumiskindlust ja parandada erinevate kihtide siduvust. Pealmine pidamismääre vastab ilmale. <br>Viimasena hõõrutakse suusa pidamisalale õhuke kiht kattemääret, tasanda korgiga.
16.50€
Hind: 16.50 €
Toode on olemas:
Tallinnas: 1 

START BM seeria määre on molübdeenisisaldusega pidamismäärde nii võistlejatele kui ka harrastajatele. BM seeria pidamismäärde sobib kattemäärdena teistele pidamismääretele. Sobib jämedateralisele, mustale lumele ning jäisele kunstlumele, kasutamiseks muutuvates lumeoludes ja kui õhuniiskus on väiksem kui 75%

Molübdeenisisaldusega pidamismääre Black Magic

- Temperatuurile +2...-30
- Mustale, jämedateralisele lumele ning jäisele kunstlumele
- Õhuniiskus: < 55%
- Kaal: 45 g

Kasutusjuhend

Kanna pidamisalale õhuke ja ühtlane kiht kruntmääret, mille peale temperatuurile vastavat pidamismääret. Tasanda sünteetilise korgiga. Korda pidamismäärde kandmise protseduuri 2-3 korda, tasandades igat kihti. Kihtidesse võib määrida erineva temperatuuriga pidamismäärdeid. Allapoole pannakse üldjuhul kõvem (külmemale ilmale mõeldud) pidamismääre, et suurendada kulumiskindlust ja parandada erinevate kihtide siduvust. Pealmine pidamismääre vastab ilmale.
Viimasena hõõrutakse suusa pidamisalale õhuke kiht kattemääret, tasanda korgiga.Jälgi meid Sotsiaalmeedias

Parimad pakkumised kiirelt sinuni