Ostukorv Laen sisu...

Saalihoki komplekt väravaga

Tootekood: 79-1100-60 EAN: 7318681100609
Saalihoki komplekt väravaga 79-1100-60 Saalihoki komplekt Player noorematele mängijatele.<br>Komplektis: 2 saalihokikeppi (varre pikkus 60 cm), saalihokipall ja hokivärav 60 x 40 cm (laius x kõrgus)<br>Suurust valides võiks laste puhul hokikepi ots ulatuda rinnani.<br><br><br>Mõõtmed pakendiga 84 × 18 × 8 cm<br>Kaubamärk STIGA Sport<br><br><br><br>Lihtsam variant saalihoki reeglitest:<br>Saalihokipall on tühi õhuline 26 auguga plastmassist pall läbimõõduga 72 millimeetrit. Palli suurim lubatud kaal on 23 grammi.<br>Väljakuks kasuta kogu olev ala.<br>Värava mõõdud on 160×115 cm või 105-110 x 90 cm (laius x kõrgus). Värava ees on väravaala, kus võib viibida ainult väravavaht.<br>Mängukepp on valmistatud plastmassist. Väravavaht mängib ilma mängukepita ja püüab palli käega.<br>Väljakul on samaaegselt 3-5 mängijat (sõltub väljaku suurusest) ja väravavaht.<br>Mänguaja võib valida 2 x 10 min., 2 x 15 min., 2 x 20 min. või 3×20 min. (kaks 10-minutilist vaheaega).<br>Mängu alustatakse väljaku keskpunktist, kus mõlemad võistkonnad on oma väljakupoolel.<br>Mängu eesmärk on lüüa pall vastasvõistkonna väravasse. Rohkem väravaid löönud võistkond on võitja.
36.00€
Hind: 36.00 €
Kliendikaardiga oleks hind: 34.20 €
Toode on olemas:
Tallinnas: 3  (Mustamäe tee 18a)

Saalihoki komplekt Player noorematele mängijatele.
Komplektis: 2 saalihokikeppi (varre pikkus 60 cm), saalihokipall ja hokivärav 60 x 40 cm (laius x kõrgus)
Suurust valides võiks laste puhul hokikepi ots ulatuda rinnani.

Mõõtmed pakendiga 84 × 18 × 8 cm
Kaubamärk STIGA Sport

Lihtsam variant saalihoki reeglitest:
Saalihokipall on tühi õhuline 26 auguga plastmassist pall läbimõõduga 72 millimeetrit. Palli suurim lubatud kaal on 23 grammi.
Väljakuks kasuta kogu olev ala.
Värava mõõdud on 160×115 cm või 105-110 x 90 cm (laius x kõrgus). Värava ees on väravaala, kus võib viibida ainult väravavaht.
Mängukepp on valmistatud plastmassist. Väravavaht mängib ilma mängukepita ja püüab palli käega.
Väljakul on samaaegselt 3-5 mängijat (sõltub väljaku suurusest) ja väravavaht.
Mänguaja võib valida 2 x 10 min., 2 x 15 min., 2 x 20 min. või 3×20 min. (kaks 10-minutilist vaheaega).
Mängu alustatakse väljaku keskpunktist, kus mõlemad võistkonnad on oma väljakupoolel.
Mängu eesmärk on lüüa pall vastasvõistkonna väravasse. Rohkem väravaid löönud võistkond on võitja.