Ostukorv Laen sisu...

Suusamääre Start kliister plus

Tootekood: 15MR183700-T00T000
Suusamääre Start kliister plus 15MR183700-T00T000 Märg või jäine lumi nõuavad pea alati kliistritel põhinevat pidamise määrimist, kuna tahked purgimäärded pole piisavalt pehmed ja sitked, et vajalikku pidamist saavutada. Start kollektsioonis on väga hea valik erinevatele tingimustele sobivaid kliistreid.<br><br>START spetsiaalseeria kliistrid on floorita pidamismäärded nii võistlejatele kui ka harrastajatele. <br><br>Spetsiaalkliister UNIVERSAL PLUS<br><br> - Temperatuurile +10...-+1<br> - Universaalkliister, sobib märjale lumele ja segamiseks teiste kliistritega<br> - Kaal: 55 g<br><br>Kasutusjuhend<br><br> Kanna põhjakliister suusapõhjale väga õhukese kihina. Kliistri tuubist kättesaamiseks soojenda tuubi. Tasanda põhjakliistri kiht sooja määrderauaga, nii et kliister kataks ühtlaselt kogu pidamisala. Tasanda pöidla või sünteetilise korgiga ning jahuta suusk.<br> Kanna temperatuurile vastav kliister tilkhaaval pidamisalale, nii et kliistritilgad oleks korrapärases reas umbes 5 cm vahedega mõlemal pool suusatalla juhtsoont. Aja kliister laiali kas pöidla või korgiga, et tekiks tasane kiht. Puhasta suusatalla juhtsoon ja suusaküljed üleliigsest kliistrit.<br> Kliistrite segamisel tilguta suusapõhjale erinevad kliistrid ning hõõru pöidlaga laiali, segades kliistrid omavahel.<br> Lase enne sõitmist suuskadel korralikult maha jahtuda.<br>
8.90€
Hind: 8.90 €
Kliendikaardiga 8.45 €
Toode on olemas:
Tallinnas: 2 

Märg või jäine lumi nõuavad pea alati kliistritel põhinevat pidamise määrimist, kuna tahked purgimäärded pole piisavalt pehmed ja sitked, et vajalikku pidamist saavutada. Start kollektsioonis on väga hea valik erinevatele tingimustele sobivaid kliistreid.

START spetsiaalseeria kliistrid on floorita pidamismäärded nii võistlejatele kui ka harrastajatele.

Spetsiaalkliister UNIVERSAL PLUS

- Temperatuurile +10...-+1
- Universaalkliister, sobib märjale lumele ja segamiseks teiste kliistritega
- Kaal: 55 g

Kasutusjuhend

Kanna põhjakliister suusapõhjale väga õhukese kihina. Kliistri tuubist kättesaamiseks soojenda tuubi. Tasanda põhjakliistri kiht sooja määrderauaga, nii et kliister kataks ühtlaselt kogu pidamisala. Tasanda pöidla või sünteetilise korgiga ning jahuta suusk.
Kanna temperatuurile vastav kliister tilkhaaval pidamisalale, nii et kliistritilgad oleks korrapärases reas umbes 5 cm vahedega mõlemal pool suusatalla juhtsoont. Aja kliister laiali kas pöidla või korgiga, et tekiks tasane kiht. Puhasta suusatalla juhtsoon ja suusaküljed üleliigsest kliistrit.
Kliistrite segamisel tilguta suusapõhjale erinevad kliistrid ning hõõru pöidlaga laiali, segades kliistrid omavahel.
Lase enne sõitmist suuskadel korralikult maha jahtuda.Jälgi meid Sotsiaalmeedias

Parimad pakkumised kiirelt sinuni