Ostukorv Laen sisu...

AT KEEVITUSSPREI VESIP. 5L

Tootekood: 118-AT2631
AT KEEVITUSSPREI VESIP. 5L 118-AT2631 Toode põhineb täielikult looduslikele koostisainetele - see ei sisalda lahusteid või silikooni ja on neutraalse lõhnaga. Vesi ja taimeekstraktid tagavad tõhusa detailide ja pihustite kaitset. Annab ajutise kaitse rooste vastu nii märgades kui kuivades tingimustes. Toode on ka puhastava toimega. Eeliseks on probleemideta edasine töötlemine, näiteks tsinkimine või värvimine otse pärast keevitamist. PH 8.5, lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus (toimeaine) null. Toode ei tekita vesinikrabedust.<br><br>Sobib õhukese lehtmetalli eriti kõrgel temperatuuril keevitamisel, samuti mitmekihilisel keevitamisel.
59.00€
Hind: 59.00 €
Kliendikaardiga 56.05 €
Toode on olemas:
Partneri laos 

Toode põhineb täielikult looduslikele koostisainetele - see ei sisalda lahusteid või silikooni ja on neutraalse lõhnaga. Vesi ja taimeekstraktid tagavad tõhusa detailide ja pihustite kaitset. Annab ajutise kaitse rooste vastu nii märgades kui kuivades tingimustes. Toode on ka puhastava toimega. Eeliseks on probleemideta edasine töötlemine, näiteks tsinkimine või värvimine otse pärast keevitamist. PH 8.5, lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus (toimeaine) null. Toode ei tekita vesinikrabedust.

Sobib õhukese lehtmetalli eriti kõrgel temperatuuril keevitamisel, samuti mitmekihilisel keevitamisel.Jälgi meid Sotsiaalmeedias

Parimad pakkumised kiirelt sinuni