Ostukorv Laen sisu...

Määre HF 2 VALGE 60G

Tootekood: A2K-15MG233200
Määre HF 2 VALGE 60G A2K-15MG233200 START HF seeria määrded on kõrge floorisisaldusega libisemismäärded võistlejatele kui ka tugevatele harrastajatele. Sobivad kasutamiseks kui õhuniiskus on suurem kui 55% ja sobivad kõikidele lumetüüpidele. HF seeria parafiine kasutatakse ka pulbrite ja klotside aluskihina.<br><br>Libisemismääre HF 2<br><br>- Temperatuurile +10...0<br>- Õhuniiskus: >55%<br>- Kaal: 60 g<br><br>Kasutusjuhend<br><br>Sulata temperatuurile vastav määre puhastatud suusapinnale ja imenda triikrauaga, ülejääk sikelda ära. Harja pikisuunas talla struktuur teras- või messingharjaga esile, eemalda nailonharjaga ülejäägid.<br>Ära lase kärssama minna, kindlusta piisav ventilatsioon. Vajadusel kasuta respiraatorit, flooriaurud on mürgised.<br>Libisemismääre Start HF 2 valge +10...0 60g<br><br><br>
46.50€
Hind: 46.50 €
Kliendikaardiga 44.17 €
Toode on olemas:
Tallinnas: 1 

START HF seeria määrded on kõrge floorisisaldusega libisemismäärded võistlejatele kui ka tugevatele harrastajatele. Sobivad kasutamiseks kui õhuniiskus on suurem kui 55% ja sobivad kõikidele lumetüüpidele. HF seeria parafiine kasutatakse ka pulbrite ja klotside aluskihina.

Libisemismääre HF 2

- Temperatuurile +10...0
- Õhuniiskus: >55%
- Kaal: 60 g

Kasutusjuhend

Sulata temperatuurile vastav määre puhastatud suusapinnale ja imenda triikrauaga, ülejääk sikelda ära. Harja pikisuunas talla struktuur teras- või messingharjaga esile, eemalda nailonharjaga ülejäägid.
Ära lase kärssama minna, kindlusta piisav ventilatsioon. Vajadusel kasuta respiraatorit, flooriaurud on mürgised.
Libisemismääre Start HF 2 valge +10...0 60g
Jälgi meid Sotsiaalmeedias

Parimad pakkumised kiirelt sinuni