Isikukaitsevahendid
Matkakaubad
Libisemisvastased tallad
Patareid,laadijad,testrid
Päikeseprillid
Spordi-,matka- ja reisikotid
Taskulambid,laternad,töötuled
Tulemasinad
Võtmehoidjad
BUFF ja HAD torusallid, mütsid
Helkurid ja helkurriided
Vihmariided /-varjud
Õhkrelvad ja tarvikudNäomask RespiPro valge

Näomask RespiPro valge RESW Näomask RespiPro valge (anti COVID-19) RespiPro White - L- suurus (Täiskasvanu) Viirusvastane nanofiiber näomask RespiPro poolnäomask on toodetud spetsiaalselt COVID-19 viiruse kaitseks. WHO soovitustele vastavalt omab mask FFP2 nominaalset kaitsefaktorit, mis on defineeritud: EN 149:2002+A1:2009. Tänu oma esmaklassilistele omadustele (kergus ja hingamismugavus) pakub RespiPro igale kasutajale mugavus- ja kaitsetunnet igapäevasteks toimetusteks.. Ülikerge respiraator (kaal vaid 4 g) RespiPro White on sertifitseeritud anit-COVID-19 respiraator (EU regulation RFU 02.075 ver. 2) Nanofiiber membraan blokeerib 99.99% viirustest, bakteritsest, sudust, tolmust, õietolmust ja ülejäänud patogeenidest. ideaalne kaitse ühistransporti, lennureisideks, tööle, ostlemiseks või arsti külastamisel. Unikaalne ergonoomiline kuju sobib näole täiuslikult (täiskasvanu) Muljutav ninaklamber kaitseb välise õhu respiraatorisse tulemise eest. Respiraator kinnitub kahe kõrvakummiga (parimaks sobivuseks ühendage kummid kuklal omavahel spetsiaalse klambri abil). Kuidas RespiPro White toimib? RespiPro maskil on RESPILON® nanofiiber membraan, mis on äärmiselt tihe tugevate kiudude võrgustik. See suudab peatada ka väikseimad õhukaudu liikuvad osakesed ja piisad. Kõige olulisem on, et see toimib mõlemat pidi, kaitstes sind ja sinu ümber olevaid inimesi. Kui kaua tohib RespiPro maski kanda? Kui te soovite RespiPro White maski kanda õietolmu, tolmu, sudu ja sarnaste osakeste kaitseks, siis võite seda kanda korduvalt, kuni maski pind on määrdunud. Kui te kasutate maski viiruste või bakterite kaitseks, nagu näiteks gripiepideemia, siis on soovituslik kasutada uut maski peale igat kandmist. Tähelepanu. Antud maski puhul müüme suurust L -täiskasvanule ja see ei sobi lastele.
3.95 €
Tootekood: RESW
 
Hind: 3.95 €
Kliendikaardiga: 3.75 €Toode on olemas: Tallinnas 
Tartus 
 

Toote kirjeldus:
Näomask RespiPro valge (anti COVID-19)


RespiPro White - L- suurus (Täiskasvanu) Viirusvastane nanofiiber näomask

RespiPro poolnäomask on toodetud spetsiaalselt COVID-19 viiruse kaitseks. WHO soovitustele vastavalt omab mask FFP2 nominaalset kaitsefaktorit, mis on defineeritud: EN 149:2002+A1:2009.

Tänu oma esmaklassilistele omadustele (kergus ja hingamismugavus) pakub RespiPro igale kasutajale mugavus- ja kaitsetunnet igapäevasteks toimetusteks..

Ülikerge respiraator (kaal vaid 4 g)
RespiPro White on sertifitseeritud anit-COVID-19 respiraator (EU regulation RFU 02.075 ver. 2)
Nanofiiber membraan blokeerib 99.99% viirustest, bakteritsest, sudust, tolmust, õietolmust ja ülejäänud patogeenidest.
ideaalne kaitse ühistransporti, lennureisideks, tööle, ostlemiseks või arsti külastamisel.
Unikaalne ergonoomiline kuju sobib näole täiuslikult (täiskasvanu)
Muljutav ninaklamber kaitseb välise õhu respiraatorisse tulemise eest.
Respiraator kinnitub kahe kõrvakummiga (parimaks sobivuseks ühendage kummid kuklal omavahel spetsiaalse klambri abil).
Kuidas RespiPro White toimib?

RespiPro maskil on RESPILON® nanofiiber membraan, mis on äärmiselt tihe tugevate kiudude võrgustik. See suudab peatada ka väikseimad õhukaudu liikuvad osakesed ja piisad. Kõige olulisem on, et see toimib mõlemat pidi, kaitstes sind ja sinu ümber olevaid inimesi.

Kui kaua tohib RespiPro maski kanda?

Kui te soovite RespiPro White maski kanda õietolmu, tolmu, sudu ja sarnaste osakeste kaitseks, siis võite seda kanda korduvalt, kuni maski pind on määrdunud. Kui te kasutate maski viiruste või bakterite kaitseks, nagu näiteks gripiepideemia, siis on soovituslik kasutada uut maski peale igat kandmist.

Tähelepanu. Antud maski puhul müüme suurust L -täiskasvanule ja see ei sobi lastele.

N%C3%A4omask+RespiPro+valge
<font class='pealkiri-tootepilt'>Näomask RespiPro valge</font> <font class='pealkiri-tootepilt'>Näomask RespiPro valge</font>