Akud
Peeglid
*
Autokeemia (õlilisandid jne)
» Kütus-,õli- ja jahutussüsteem
» Tehnilised vedelikud
» Pahtlid, korrosioonikaitse ...
» Autohooldus ja -puhastus
» Tehnilised määrded, aerosoolid
» Kätepuhastus
» Liimid ja teibid
» Aerosoolvärvid
» Motohooldus
» Pindade tihendamine
» Talvetooted
» Eritooted
Autopirnid 12V
Autopirnid 24V
Autohooldus
Autotuled
Antennid ja tarvikud
Elektritarvikud
GPS, kaamerad, bluetooth jne
Katuseraamid ja -boksid
Klaasipuhastid
Kleebised ja tunnusmärgid
Laste turvatoolid
Porimatid, pagasimatid jne
Salongitarvikud
Stereo- ja lisaseadmed
Välistarvikud
Õlid, määrded, vedelikud
Ülevaatuse tarvikudDiiselkütuse lisand Karla 0,5L

Diiselkütuse lisand Karla 0,5L KA250L Stanadyne Performance Formula kütuselisand "Karla". Diiselmootori südameks on diiseltoiteseadmete süsteem ja selle peamisi vaenlasi on halva kvaliteediga diiselkütus. Halva kvaliteediga kütus kannab endaga osakesi, mis ummistavad kütusefiltri ja põhjustavad pihustiotste ning klappide kinnikleepumise kütusepumbas. Lahendamaks seda probleemi ja kaitsmaks toiteseadmeid, arendas Stanadyne kütuselisandite seeria, mis leiab lahenduse enamikule halva kvaliteediga kütusest tingitud probleemidele. Ükski teine kütuselisand ei suuda anda teile kõiki neid eeliseid, mis Performance Formula. Eelised: * kaitseb sinu sõiduki mootorit * puhastab pihusteid ja kõrgsurvepumpa * takistab kondensvee teket * vähendab mootori kulumist * parandab määrivust * vähendab kleepuvate osakeste tekkimist * regulaarsel kasutamisel tagab mootori parema käivitumise * muudab mootori töö sujuvamaks * regulaarselt kasutamisel vähendab kütusekulu * aastaringseks kasutamiseks * alandab hangumistemperatuuri -20°C Kasutamine: 0,5 L pudeli sisust jätkub 250 L diiselkütusele. Lisatakse paaki enne tankimist, Karla Auto diislikeskus soovitab! Lõpptulemuseks on parem väändemoment, rohkem hobujõude ja kilomeetreid liitri kohta ning kokkuhoid remondikulude vältimise pealt! Maht: 0,5 L.
15.95 €
Tootekood: KA250L EAN:4740244000799
 
Hind: 15.95 €
Kliendikaardiga: 15.15 €

Ühiku hind: 31.90 €/1LL

Toode on olemas: Tallinnas 
Tartus 
 

Toote kirjeldus:
Stanadyne Performance Formula kütuselisand "Karla". Diiselmootori südameks on diiseltoiteseadmete süsteem ja selle peamisi vaenlasi on halva kvaliteediga diiselkütus. Halva kvaliteediga kütus kannab endaga osakesi, mis ummistavad kütusefiltri ja põhjustavad pihustiotste ning klappide kinnikleepumise kütusepumbas. Lahendamaks seda probleemi ja kaitsmaks toiteseadmeid, arendas Stanadyne kütuselisandite seeria, mis leiab lahenduse enamikule halva kvaliteediga kütusest tingitud probleemidele. Ükski teine kütuselisand ei suuda anda teile kõiki neid eeliseid, mis Performance Formula.
Eelised:
* kaitseb sinu sõiduki mootorit
* puhastab pihusteid ja kõrgsurvepumpa
* takistab kondensvee teket
* vähendab mootori kulumist
* parandab määrivust
* vähendab kleepuvate osakeste tekkimist
* regulaarsel kasutamisel tagab mootori parema käivitumise
* muudab mootori töö sujuvamaks
* regulaarselt kasutamisel vähendab kütusekulu
* aastaringseks kasutamiseks
* alandab hangumistemperatuuri -20°C
Kasutamine: 0,5 L pudeli sisust jätkub 250 L diiselkütusele. Lisatakse paaki enne tankimist, Karla Auto diislikeskus soovitab!
Lõpptulemuseks on parem väändemoment, rohkem hobujõude ja kilomeetreid liitri kohta ning kokkuhoid remondikulude vältimise pealt!
Maht: 0,5 L.

Diiselk%C3%BCtuse+lisand+Karla+0%2C5L