Varuosad 668 4444
Spordikaubad 668 4499

Digitaalne parkimiskell

Digitaalne parkimiskell DIGI-395 Digitaalne parkimiskell on mõeldud mugavaks ja kiireks parkimisaja alguse märkimiseks tavapäraste papist ja plastikust kellade asemel. EELISED: 1. Töötab automaatselt. 2. Pole võimalik unustada. 3. Kiire. 4. On alati kaasas - kinnitatud tuuleklaasile. 5. Odavam kui parkimistrahv. PAIGALDUS: Kinnita sinine kleeps tuuleklaasi vasakusse alumisse nurka salongi poolt. Enne kleepsu paigaldamist puhasta klaas. Kleepsu on mugavam paigaldada eemaldades kõigepealt väike osa paberalusest murdes see ühest äärest sirgelt tagasi, et saaks kleepsu sirgelt aknale. Kui üks kleepsu äär on aknale kinnitatud, tõmmatakse järk-järgult ka ülejäänud paber klaasi ja kleepsu vahelt välja samal ajal siludes kleepsu akna külge, et klaasi ja kleepsu vahele ei jääks õhumulle. Seejärel paigalda kella korpus kleepsu külge kahe kleepriba abil jälgides, et aken sinises kleepsus ühtiks ekraaniga kella korpuses. ÜHENDAMISE JUHIS: Must juhe - ühendatakse auto keresse e. massi Punane juhe - +12V pidev vool Oranþ juhe - +12V ainult koos süütega (sellelt juhtmelt peab pinge kaduma koos süüte väljakeeramisega). Kui sa pole kindel selles mis sa teed, siis pöördu kindlasti spetsialisti poole! KASUTAMINE: Esmakordselt peale kella ühendamist auto elektriskeemi ja peale süüte välja keeramist tuleb seada õigeks kellaaeg. Selleks on kellal kaks nuppu: Tagantvaates vasakpoolne - M - muudab minutinäitu ja keskmine - H - muudab tunninäitu. Aeg kuvatakse 24 tunni süsteemis. Iga nupuvajutusega muutub number tablool +1 võrra suuremaks. Nuppude vajutamisega tuleb seada tabloole reaalne kellaaeg antud hetkel. Seda toimingut on vaja teha ainult esimene kord peale parkimiskella ühendamist ja juhtudel kui mingil põhjusel on eemaldatud auto aku ja sellega katkestatud kella vooluring. Kolmas nupp - OFF - on mõeldud ühekordseks tabloo välja lülitamiseks, juhul kui te ei soovi, et oleks näha auto parkimise aeg. Tabloo lülitub automaatselt sisse peale järjekordset sõitu, nii et parkimisaja alustamise märkimist pole võimalik unustada. Edaspidi töötab kell täiesti automaatselt, iga kord kui auto seiskate, kuvatakse tablool antud hetke kellaaeg, mis jääb kuvatuks kuni järgmise sõiduni. Sõidu ajal tablool kellaaega ei kuvata. Kuna tegemist on siiski automaatselt toimetava elektroonilise seadmega soovitame kindluse mõttes peale parkimise alustamist heita pilk tabloole olemaks kindel, et kellaaeg on kuvatud.
13.89 €
Tootekood: DIGI-395
 
Tavahind: 25.25 €
Hind: 13.89 €
Säästad: -45% (-11.36 €)Toode on olemas: Tallinnas 
Tartus 
 

Toote kirjeldus:
Digitaalne parkimiskell on mõeldud mugavaks ja kiireks parkimisaja alguse märkimiseks tavapäraste papist ja plastikust kellade asemel.
EELISED:
1. Töötab automaatselt.
2. Pole võimalik unustada.
3. Kiire.
4. On alati kaasas - kinnitatud tuuleklaasile.
5. Odavam kui parkimistrahv.
PAIGALDUS:
Kinnita sinine kleeps tuuleklaasi vasakusse alumisse nurka salongi poolt. Enne kleepsu paigaldamist puhasta klaas. Kleepsu on mugavam paigaldada eemaldades kõigepealt väike osa paberalusest murdes see ühest äärest sirgelt tagasi, et saaks kleepsu sirgelt aknale. Kui üks kleepsu äär on aknale kinnitatud, tõmmatakse järk-järgult ka ülejäänud paber klaasi ja kleepsu vahelt välja samal ajal siludes kleepsu akna külge, et klaasi ja kleepsu vahele ei jääks õhumulle. Seejärel paigalda kella korpus kleepsu külge kahe kleepriba abil jälgides, et aken sinises kleepsus ühtiks ekraaniga kella korpuses.
ÜHENDAMISE JUHIS:
Must juhe - ühendatakse auto keresse e. massi
Punane juhe - +12V pidev vool
Oranþ juhe - +12V ainult koos süütega (sellelt juhtmelt peab pinge kaduma koos süüte väljakeeramisega).
Kui sa pole kindel selles mis sa teed, siis pöördu kindlasti spetsialisti poole!
KASUTAMINE:
Esmakordselt peale kella ühendamist auto elektriskeemi ja peale süüte välja keeramist tuleb seada õigeks kellaaeg. Selleks on kellal kaks nuppu: Tagantvaates vasakpoolne - M - muudab minutinäitu ja keskmine - H - muudab tunninäitu. Aeg kuvatakse 24 tunni süsteemis. Iga nupuvajutusega muutub number tablool +1 võrra suuremaks. Nuppude vajutamisega tuleb seada tabloole reaalne kellaaeg antud hetkel. Seda toimingut on vaja teha ainult esimene kord peale parkimiskella ühendamist ja juhtudel kui mingil põhjusel on eemaldatud auto aku ja sellega katkestatud kella vooluring.
Kolmas nupp - OFF - on mõeldud ühekordseks tabloo välja lülitamiseks, juhul kui te ei soovi, et oleks näha auto parkimise aeg. Tabloo lülitub automaatselt sisse peale järjekordset sõitu, nii et parkimisaja alustamise märkimist pole võimalik unustada.
Edaspidi töötab kell täiesti automaatselt, iga kord kui auto seiskate, kuvatakse tablool antud hetke kellaaeg, mis jääb kuvatuks kuni järgmise sõiduni. Sõidu ajal tablool kellaaega ei kuvata. Kuna tegemist on siiski automaatselt toimetava elektroonilise seadmega soovitame kindluse mõttes peale parkimise alustamist heita pilk tabloole olemaks kindel, et kellaaeg on kuvatud.

Digitaalne+parkimiskell