Suusa- ja lumelauavarustus
Rulluisud, kaitsmed
Kelgud,suusad
Spordiriided ja pesu
Spordivahendid,spordivarustus
Pulsomeetrid SIGMA
Toidulisandid
» Batoonid
» Geelid
» Joogipulbrid
» Kapslid
» Muud tooted
Spordipudelid
 


Batoonid

Batoon Xenofit Aprikoos 13-5264024
2.30 €Laos

Batoon Xenofit Aprikoos


Hind:2.30 €
Kliendikaardiga:
 2.19 €

Batoon Xenofit banaan 13-5263024Xenofit energiabatoonis on vajaminevad süsivesikud, rasvad ja proteiinid õiges vahekorras, mis on vajalik energiavarude taastamiseks soorituse ajal. Saksa Toitumisühing (DGE) soovitab 50 % süsivesikupõhist energiat. Xenofit energiabatoonid annavad 65 % süsivesikupõhist energiat ja sisaldavad ainult naturaalseid rasvu koos küllastumata rasvhapetega. Tootmine baseerub kaerahelvestel, ilma rasva lisamata. Sobib kasutada nii enne, peale kui ka treeningu ajal. Ühe batooni kaal on 50 gr ehk täpselt see kogus, mida soovitatakse tarbida 1 h kestvussoorituse jooksul.
2.30 €Laos

Batoon Xenofit banaan


Hind:2.30 €
Kliendikaardiga:
 2.19 €

Batoon Xenofit jõhvikas 13-5262024Xenofit energiabatoonis on vajaminevad süsivesikud, rasvad ja proteiinid õiges vahekorras, mis on vajalik energiavarude taastamiseks soorituse ajal. Saksa Toitumisühing (DGE) soovitab 50 % süsivesikupõhist energiat. Xenofit energiabatoonid annavad 65 % süsivesikupõhist energiat ja sisaldavad ainult naturaalseid rasvu koos küllastumata rasvhapetega. Tootmine baseerub kaerahelvestel, ilma rasva lisamata. Sobib kasutada nii enne, peale kui ka treeningu ajal. Ühe batooni kaal on 50 gr ehk täpselt see kogus, mida soovitatakse tarbida 1 h kestvussoorituse jooksul.
2.30 €

Batoon Xenofit jõhvikas


Hind:2.30 €
Kliendikaardiga:
 2.19 €

Batoon Xenofit shokolaad 13-5261024Xenofit energiabatoonis on vajaminevad süsivesikud, rasvad ja proteiinid õiges vahekorras, mis on vajalik energiavarude taastamiseks soorituse ajal. Saksa Toitumisühing (DGE) soovitab 50 % süsivesikupõhist energiat. Xenofit energiabatoonid annavad 65 % süsivesikupõhist energiat ja sisaldavad ainult naturaalseid rasvu koos küllastumata rasvhapetega. Tootmine baseerub kaerahelvestel, ilma rasva lisamata. Sobib kasutada nii enne, peale kui ka treeningu ajal. Ühe batooni kaal on 50 gr ehk täpselt see kogus, mida soovitatakse tarbida 1 h kestvussoorituse jooksul.
2.30 €Laos

Batoon Xenofit shokolaad


Hind:2.30 €
Kliendikaardiga:
 2.19 €

Xenofit batoon šokolaad/pähkel 13-5251024Xenofit energiabatoonis on vajaminevad süsivesikud, rasvad ja proteiinid õiges vahekorras, mis on vajalik energiavarude taastamiseks soorituse ajal. Saksa Toitumisühing (DGE) soovitab 50% süsivesikupõhist energiat. Xenofit energiabatoonid annavad 65% süsivesikupõhist energiat ja sisaldavad ainult naturaalseid rasvu koos küllastumata rasvhapetega. Tootmine baseerub kaerahelvestel, ilma rasva lisamata. Sobib kasutada nii enne, peale kui ka treeningu ajal. Ühe batooni kaal on 68 g ehk täpselt see kogus, mida soovitatakse tarbida 1 h kestvussoorituse jooksul.
1.85 €Laos

Xenofit batoon šokolaad/pähkel


Hind:1.85 €
Kliendikaardiga:
 1.76 €