Akud
Peeglid
*
Autokeemia (õlilisandid jne)
» Kütus-,õli- ja jahutussüsteem
» Tehnilised vedelikud
» Pahtlid, korrosioonikaitse ...
» Autohooldus ja -puhastus
» Tehnilised määrded, aerosoolid
» Kätepuhastus
» Liimid ja teibid
» Aerosoolvärvid
» Motohooldus
» Pindade tihendamine
» Talvetooted
» Eritooted
   Kliimahooldus
   Pidurihooldus
   Rehvivahetus ja -parandus
   Summutiparandus
   Muud
Autopirnid 12V
Autopirnid 24V
Autohooldus
Autotuled
Antennid ja tarvikud
Elektritarvikud
GPS, kaamerad, bluetooth jne
Katuseraamid ja -boksid
Klaasipuhastid
Kleebised ja tunnusmärgid
Laste turvatoolid
Porimatid, pagasimatid jne
Salongitarvikud
Stereo- ja lisaseadmed
Välistarvikud
Õlid, määrded, vedelikud
Ülevaatuse tarvikud
 


Summutiparandus
Kliimahooldus

Pidurihooldus

Rehvivahetus ja -parandus

Summutiparandus

Muud


K2 Mefix summuti montaazipasta K2B306Spetsiaalne kõrgeid temperatuure taluv summutite ja väljalaskesüsteemide monteerimispasta. Sobib kasutamiseks heitgaasisüsteemi uute osade paigaldamisel või väikeste aukude ja pragude tihendamiseks. Temperatuuritaluvus kuni +816°C.
5.25 €Laos

K2 Mefix summuti montaazipasta


Hind:5.25 €
Kliendikaardiga:
 4.99 €

K2 Summuti remondilint 100cm K2B305Isekleepuv summutisüsteemi paranduslint väljalaskesüsteemi remontimiseks. Pikkus 100 cm. Kiire, efektiivne, mugav ja lihtne kasutada. Vähendab müra ja ohtlikke emissioone. Sobilik kõikidele sõiduki liikidele.
1.90 €Laos

K2 Summuti remondilint 100cm


Hind:1.90 €
Kliendikaardiga:
 1.81 €

Kõvera summuti parandusmuhv HL3R6Holts Flexiwrap Ends and Bends - vastupidavast terasest kõvera summutitoru parandusmuhv + summuti remondipasta. Kiire, puhas ja püsiv summutisüsteemi parandus ilma demonteerimiseta. Sobilik enamikele väljalaskesüsteemidele, torudele 40 - 50 mm. Kasutamine: puhasta parandatav pind, vormi või lõika kääridega parandusmuhv parajaks, kanna parandatavale kohale remondipastat ning aseta sellele parandusmuhv. Kinnita kruvikeerajaga ning kanna peale teine kiht remondipastat. Parandusmuhv sobib ka summutitoru ja summuti ajutiseks ühendamiseks - kanna ühenduskohta remondipastat, painuta parandusmuhvi metallribad vaheldumisi, et kinnitada summuti külge ning kanna peale teine kiht pastat. Mitte sõita ennem kui remondipasta on täielikult kivistunud. Kivistumisaeg 12 h, selle kiirendamiseks lase mootoril töötada vabakäigul.
6.40 €Laos

Kõvera summuti parandusmuhv


Hind:6.40 €
Kliendikaardiga:
 6.08 €

Sirge summuti parandusmuhv HL2R6Holts Flexiwrap Straight Pipe Repair - vastupidavast terasest sirge summutitoru parandusmuhv. Kiire, puhas ja püsiv summutisüsteemi parandus ilma demonteerimiseta. Sobilik enamikele väljalaskesüsteemidele, torudele 40 - 50 mm. Kasutamine: puhasta parandatav pind, aseta sellele parandusmuhv, kinnita kruvikeerajaga.
5.40 €Laos

Sirge summuti parandusmuhv


Hind:5.40 €
Kliendikaardiga:
 5.13 €

Summuti paranduslint GG8RAHolts Gun Gum Bandage - paranduslint suuremate aukude ja lõhede parandamiseks summuti- ja väljalaskesüsteemis. Asbestivaba. Puhasta remonditav pind, aseta metall-leht katkisele kohale, niisuta paranduslinti ning keri see ümber summuti, kindlusta ajutiselt traadiga kuni lint on kõvastunud. Väikeste aukude parandamiseks võib lisaks paranduslindile kasutada Gun Gum remondipastat.
3.00 €Laos

Summuti paranduslint


Hind:3.00 €
Kliendikaardiga:
 2.85 €

Summuti remondipasta 200g GG2RHolts Gun Gum - summuti remondipasta parandab väikesed augud. Vastupidav kuumusele ja vibratsioonile. Puhasta remonditav pind, võimalusel niisuta remonditavat kohta ning kata pastaga. Lase umbes 12 h kõvastuda või lase mootoril töötada tühikäigul, et summutisüsteem soojeneks kõvastumise kiirendamiseks. Ära lisa uusi kihte enne kui alumised on kivistunud. Maht: 200 g.
3.90 €Laos

Summuti remondipasta 200g


Hind:3.90 €
Kliendikaardiga:
 3.71 €

Summuti montaazipasta 150g FG1RPHolts Firegum - kuumakindel summuti, suitsutorude, katelde torustike jms monteerimispasta. Temperatuuritaluvus: 1000 kraadi. Puhasta remonditav pind, ühenda liidetavad osad ja tihenda need väljaspoolt. 100% hermeetilised ühendused. Maht: 150 g.
2.20 €Laos

Summuti montaazipasta 150g


Hind:2.20 €
Kliendikaardiga:
 2.09 €

Teip heitgaasisüsteemideleB305 COD40050Isekleepuv summutisüsteemi paranduslint väljalaskesüsteemi remontimiseks. Pikkus 100 cm. Kiire, efektiivne, mugav ja lihtne kasutada. Vähendab müra ja ohtlikke emissioone. Sobilik kõikidele sõiduki liikidele.
1.90 €Laos

Teip heitgaasisüsteemideleB305


Hind:1.90 €
Kliendikaardiga:
 1.81 €

Summuti tsement 170g 104-KF450Sobib vanade süsteemide parandamiseks ja uute paigaldamiseks. Hall pastataoline vahend ei sisalda asbeste. Eemaldada parandatavast kohast mustus ja rooste. Pinnale kanda ühtlane kiht pastat. Torude soojuse mõjul kivistub aine 30 min. jooksul. Suuremate aukude puhul katta see eelnevalt traatvõrgu või mõne muu materjaliga. Vibratsiooni ja murdumiskindel. Sisaldab naatrium- ja magneesiumsilikaate.
3.01 €Laos

Summuti tsement 170g


Hind:3.01 €
Kliendikaardiga:
 2.86 €