Akud
Peeglid
*
Autokeemia (õlilisandid jne)
» Kütus-,õli- ja jahutussüsteem
» Tehnilised vedelikud
» Pahtlid, korrosioonikaitse ...
» Autohooldus ja -puhastus
   Klaasihooldus
   Pesuvahendid
   Rehvi- ja veljehooldus
   Salongihooldus
   Välispinna hooldus
   Leotuspesu ja pigieemaldus
» Tehnilised määrded, aerosoolid
» Kätepuhastus
» Liimid ja teibid
» Aerosoolvärvid
» Motohooldus
» Pindade tihendamine
» Talvetooted
» Eritooted
Autopirnid 12V
Autopirnid 24V
Autohooldus
Autotuled
Antennid ja tarvikud
Elektritarvikud
GPS, kaamerad, bluetooth jne
Katuseraamid ja -boksid
Klaasipuhastid
Kleebised ja tunnusmärgid
Laste turvatoolid
Porimatid, pagasimatid jne
Salongitarvikud
Stereo- ja lisaseadmed
Välistarvikud
Õlid, määrded, vedelikud
Ülevaatuse tarvikud
 


Välispinna hooldus
Klaasihooldus

Pesuvahendid

Rehvi- ja veljehooldus

Salongihooldus

Välispinna hooldus

Leotuspesu ja pigieemaldus


CleverCOAT autokerele 100g NANO7NanoFormula CleverCOAT Exterior - nanotehnoloogia alusel valmistatud veevaba, optiliselt läbipaistev ökosõbralik kaitsev poleerimisvahend autokeredele ja -ratastele. Kaitse nutikalt oma autot mustuse eest! Vahend on mõeldud auto suurepärase välisilme hoidmiseks ning moodustab kaitsva kihi, mis kaitseb auto värvitud välispindu negatiivsete väliste mõjude eest. Auto välispinnad omandavad kaitse korrosiooni ja abrasiivsete osakeste (liiv, sool jmt) vastu. Autokere, mis on eelnevalt töödeldud CleverCOAT autokerele vahendiga, on lihtsalt ja kiirelt puhastatav, sest pinnale tekkiv kaitsekiht ei lase mustusel sügavale pinda ja pinna ebatasasustesse tungida. Enamikel juhtudel piisab veega niisutatud mikrokiudlapiga ülepühkimisest, ning auto on kerge vaevaga jälle puhas! Lihtsalt ja kiirelt pealekantava poleerimisvahendi kasutamisel tõuseb märgatavalt auto eluiga. Kulu: keskmiselt 3 g/m2. Ühest pudelist piisab kuni 4 keskmise sõiduauto töötlemiseks. NB! Eestis toodetud, ökosõbralik.
4.39 €Laos

CleverCOAT autokerele 100g


Hind:4.39 €
Kliendikaardiga:
 4.17 €

Poleerimiskomplekt 5 osa MKIT001AUTO
64.95 €Laos

Poleerimiskomplekt 5 osa


Hind:64.95 €
Kliendikaardiga:
 61.70 €

Poleerimispasta Polarshine 1L M7995010111
45.95 €Laos

Poleerimispasta Polarshine 1L


Hind:45.95 €
Kliendikaardiga:
 43.65 €

Poleermispasta Polarshine250ml M7995002511
17.95 €Laos

Poleermispasta Polarshine250ml


Hind:17.95 €
Kliendikaardiga:
 17.05 €

Kuivatusvaha 0.5L Polar K712408Polar Rinse Wax on universaalne kuivatus-, läike- ja kaitsevaha nii käsi- kui masinpesuks. Pestud sõiduk saab kiiresti puhtaks ning kuivaks nähtamatu vetthülgava kattega, kus vesi tõmbub piiskadeks ja veereb sõidukilt maha. Aitab kaitsta soola ja muude korrodeerivate ainete eest. See on kontsentreeritud aine ning vajab enne kasutamist veega segamist. Segada 1 osa Polar Rinse Wax 10 kuni 20 osa veega. Seejärel kanda lahus pihusti abil (või käsnaga) märjale pestud pinnale. Peale seda loputada pind puhta veega üle. Pinnale jäänud vesi kuivatada pehme räti või seemisnahaga. Maht: 0,5 L.
3.45 €Laos

Kuivatusvaha 0.5L Polar


Hind:3.45 €
Kliendikaardiga:
 3.28 €

K2 puhastussavi 200g K2L700Värvipinnalt pigi, tõrva, vaigu, nõe, happe, pindrooste jm eemaldamiseks. Ohutu kõikidele värvitüüpidele, kroompindadele, klaasile ja plastdetailidele. Ideaalne kasutamiseks enne vahatamist ja velgede puhastamiseks. Kergesti vormitav vastavalt vajadusele. Lisainfo
35.80 €Laos

K2 puhastussavi 200g


Hind:35.80 €
Kliendikaardiga:
 34.01 €

K2 sinine poleerimispasta Q5 K2L5200Kõige peenema teraga poleerpasta erinevate pindade viimistlemiseks. Poleerimispasta on mõeldud kasutamiseks poleermasinaga. Eemaldab hologrammid ja mikrokriimud taastades värvi sära ja värskuse. Kuumuskindel, ei lase pinnal ülekuumeneda. Sobib sõidukite värvipindade, tööstuslike kattematerjalide, komposiitmaterjalide, sõidukite tulede, tselluloosi, akrüüli, mööbli, sünteetiliste ja paljudel teiste pindade töötlemiseks.
8.95 €Laos

K2 sinine poleerimispasta Q5


Hind:8.95 €
Kliendikaardiga:
 8.50 €

K2 rohel. poleerimispasta Q3 K2L3200Kiire üheastmeline meetod kriimude eemaldamiseks. Poleerimispasta on mõeldud kasutamiseks poleermasinaga. Eemaldab efektiivselt kriimustused, hologrammid, värvimuutused, apelsinikooreefekti, oksüdatsioonimärgid ning taastab tuhmunud värvi. Sobib kasutamiseks nii viimistletud kui ka uuetel värvipindadel, sõidukite värvipindade, tööstuslike kattematerjalide, sõidukite tulede, tselluloosi, akrüüli, mööbli, sünteetiliste ja paljudel teiste pindade töötlemiseks.
8.85 €Laos

K2 rohel. poleerimispasta Q3


Hind:8.85 €
Kliendikaardiga:
 8.41 €

Poleerimispasta K2 Q3 100g K2L3100Kiire üheastmeline meetod kriimude eemaldamiseks. Poleerimispasta on mõeldud kasutamiseks poleerimismasinaga. Eemaldab efektiivselt kriimustused, hologrammid, värvimuutused, apelsinikooreefekti, oksüdatsioonimärgid ning taastab tuhmunud värvi. Sobib kasutamiseks nii viimistletud kui ka uuetel värvipindadel, sõidukite värvipindade, tööstuslike kattematerjalide, sõidukite tulede, tselluloosi, akrüüli, mööbli, sünteetiliste ja paljude teiste pindade töötlemiseks.
4.90 €Laos

Poleerimispasta K2 Q3 100g


Hind:4.90 €
Kliendikaardiga:
 4.66 €

K2 Poleerimispasta tuledele K2L3050Poleerimispasta, mida saab peale kanda nii käsitsi kui ka poleerimismasinat kasutades. Eemaldab täielikult kriimud, hägu, tuhmuse ja kollasuse nii esituledelt, tagatuledelt, udutuledelt ja erinevatelt matkasuvilate ning lennukiakendelt. Poleerimispasta muudab poleeritavad pinnad justkui uueks andes neile briljantse läbipaistvuse ja kauakestva kaitse. Peale poleerimist soovitame kasutada K2 Quantum sünteetilist vaha (art. K2G0101) või K2 Lamp Protect tuleklaaside kaitsevahendit (art. K2K530), et kaitsta pindu ilmastikumõjude eest.
5.20 €Laos

K2 Poleerimispasta tuledele


Hind:5.20 €
Kliendikaardiga:
 4.94 €

K2 valge poleerimispasta Q1 K2L1200Tugevalt abrasiivne poleerimispasta eemaldab suured kriimustused ka tugevalt kahjustunud pindadelt ning taastab tuhmunud värvi. Pasta on mõeldud kasutamiseks poleerimismasinaga. Kuumuskindel, ei lase pinnal ülekuumeneda. Sobib igat tüüpi autolakkide, tööstuslike lakkide, paatide, mööbli, komposiitmaterjalide, tulede, akrüüli, sünteetiliste pindade jne poleerimiseks. Poleerimiseks kasutada abrasiivset poleerimispatja.
7.55 €Laos

K2 valge poleerimispasta Q1


Hind:7.55 €
Kliendikaardiga:
 7.17 €

Plastpindade hooldusvahend K2 K2K150Eriti tõhus puhastus-, hooldus- ja kaitsevahend plastik-, vinüül-, kummi- jne pindadele. Sobib ideaalselt plaststangede, põrkeraudade, spoilerite ja muude plastist detailide hooldamiseks. Annab pikaajalise kaitsekihi pragunemise ja UV kiirguse kahjulike mõjude eest. Antistaatilised omadused hoiavad ära mustuse ja tolmu nakkumise.
2.40 €Laos

Plastpindade hooldusvahend K2


Hind:2.40 €
Kliendikaardiga:
 2.28 €

K2 Balsam kiirvaha 700m K2K087M1Kuivatusvaha eelnevat pestud pinnale. Kergendab oluliselt pindade kuivatamist muutes pinnad vetthülgavaks. Toimib kiiresti ja efektiivselt. Taastab värvi naturaalse sära ja läike. Võib kasutada ka kuival pinnal. Moodustab pinnale õhukese kaitsekihi. Sobib kasutamiseks kõigil värvitüüpidel.
2.80 €Laos

K2 Balsam kiirvaha 700m


Hind:2.80 €
Kliendikaardiga:
 2.66 €

K2 Turbo tempo vahapasta 250g K2K004Nanoosakestega vahapasta autovärvi poleerimiseks. Eemaldab ka väikseimad kriimud andes pinnale kõrgläike. Sobib kasutamiseks igat tüüpi värvidel kaasa arvatud metallik värvidel. Tänu nanotehnoloogiale eemaldab isegi väikseimad kriimud jättes auto värvipinna ühtlaselt läikivaks. Tootele on omistatud mitmeid prestiiþseid auhindu rahvusvahelistel messidel ning on saanud ka DEKRA heakskiidu.
4.70 €Laos

K2 Turbo tempo vahapasta 250g


Hind:4.70 €
Kliendikaardiga:
 4.47 €

K2 kroomi poleerimispasta 120g K2K0031Suurepärane pasta kõikide metallpindade puhastamiseks ja poleerimiseks - alumiinium, hõbe, kuld, pronks, roostevaba teras jne. Eriti sobivad alumiiniumist valmistatud rattarummu katete töötlemiseks.
2.16 €Laos

K2 kroomi poleerimispasta 120g


Hind:2.16 €
Kliendikaardiga:
 2.05 €

Kriimustuste eemalduspasta 100 K2K0021Poleerimispasta värvikahjustuste ja kriimude eemaldamiseks nii tava- kui ka metallikvärviga pindadelt. Toode on mõeldud nii masin- kui ka käsitsi poleerimiseks. Masinpoleerimise korral soovitame kasutaga ka K2 LUSTER sarja tooteid. Peale pindade töötlemist soovitame täiendava kaitse saavutamiseks katta pinnad kaitsevahaga K2 PROTON (art. K2G040).
2.10 €Laos

Kriimustuste eemalduspasta 100


Hind:2.10 €
Kliendikaardiga:
 2.00 €

K2 Proton HardWax Poleeri K2G040Karnauba vahal baseeruv tahke kaitsevaha. Jätab pinnale pikaajalise ja väga vastupidava ning läikiva kaitsekihi. Kerge peale kanda ja poleerida, kestab kuni 12 pesukorda. Komplektis kaasas poleerimispadi ja mikrofiiberlapp. Kasutamine: Pese ja kuivata töödeldavad pinnad. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks kasuta enne vaha pealekandmist pinna puhastamisekspuhastussavi K2 Clay Bar (art. K2L700) ja puhastusvahendit K2 Klinet (art. K2L761). Kanna vaha peale 1-2 detailile korraga. Lase sellel kuivada 2-5 minutit (kuni näpuga katsudes ei jää pinnale näpujälgi). Poleeri mikrofiiberlapiga. NB! Mitte kasutada otsese päikesevalguse käes ja kuumal pinnal.
13.55 €Laos

K2 Proton HardWax Poleeri


Hind:13.55 €
Kliendikaardiga:
 12.87 €

K2 ker. pinnakaitse krunt K2G037Gravon keraamilise pinnakaitsevahendi krunt, mis kantakse pinnale vahetult enne pinna keraamilise kihiga katmist. Annab pinnale sügava läike ja tagab pinnal hea nakkuvuse keraamilise kattega, tagades selle püsivuse pinnal pikema aja vältel. Toode ei sisalda abrasiivseid osakesi. Võib kasutada ka lihtsalt pindade värvi taastamiseks, ilma et peale seda kaetaks pinnad keraamilise kaitsekihiga. Töödeldava pinna temperatuur peab jääma vahemikku +5°C kuni +35°C. Mitte kanda kuumale pinnale ega otsese päikesekiirguse all. Pinna ettevalmistamine: Puhastage ja kuivatage töödeldavad pinnad. Pind peab olema pigi, vaha ja määrdevaba, selleks kasutage K2 Clay Bar-i (art K2L700). Kahjustunud pinnad tuleks eelnevalt poleerida, kasutades selleks K2 Luster poleerimispastasid. Viimaks puhastage pind kasutades selleks K2 Klinet puhastusvahendit. Masinaga pealekandmine: Enne kasutamist korralikult loksutada ja seejärel kanna väike kogus pastat poleerimispadjale. Kasutage pehmet poleerimispatja K2 Duraflex (art K2L614). Pealekandmiseks kasutada poleermasinat pöörlemiskiirusega maksimaalselt 1000 p/min. Eemaldage pinnalt jäägid. Enne K2 Gravon keraamilise pinnakaitse pealekandmist laske pinnal kuivada 60 min temperatuuril +10°C kuni +35°C. Seejärel kandke peale keraamiline kaitsekiht ilma pinda eelnevalt puhastamata.
5.68 €Laos

K2 ker. pinnakaitse krunt


Hind:5.68 €
Kliendikaardiga:
 5.40 €

K2 ker.pinnakaitse hooldus K2G035Keraamilise pinnakaitsevahendi hoolduskomplekt. Toodet on soovitav kasutada K2 GRAVON keraamilise pinnakaitsevahendi uuendamiseks ja hooldamiseks. Taastab pinna hüdrofoobsed omadused ja annab värvile sügava läike. Toodet saab kasutada ka kaitsmata lakkide, plastist, kummist ja klaasist detailide kaitseks. Sõltuvalt välisteguritest on kaitsekihi kestvus 3-6 kuud. Komplektis kaasas poleerimispadi ja mikrofiiberlapp.
13.05 €Laos

K2 ker.pinnakaitse hooldus


Hind:13.05 €
Kliendikaardiga:
 12.40 €

K2 Kiirvaha Spectrum 700ml K2G0201Ainulaadne multifunktsionaalne kiirvaha, mis on loodud kõige uuemate tehnoloogiliste saavutuste põhjal. Kiirvaha võimaldab lihtsalt ja kiirelt vahatada sõidukite värvipindasid andes neile kvaliteetse läikekihi. Pihusta vaid pinnale ja pühi lapiga, ei pea ootama vahakihi kuivamist. Mikrofiiberlapp komplektis kaasas. Meeldiva värske lõhnaga, ei jäta valgeid triipe, sobilik kõikidele värvitüüpidele. Võib kasutada ka soojadel pindadel. Sobilik plast-, kroom-, nahk- ja kummipindade, tuleklaaside, armatuurlaudade, rehvide jne välimuse värskendamiseks. Vaha sobib kasutamiseks nii koduses majapidamises kui ka kontoris - mööbli, akende, plastpindade, LCD ekraanide jne kaitsmiseks.
10.30 €Laos

K2 Kiirvaha Spectrum 700ml


Hind:10.30 €
Kliendikaardiga:
 9.79 €

K2 sünt.kaitsevaha kmpl K2G0101Kõrgkvaliteetsete polümeeride baasil valmistatud sünteetiline kaitsevaha tagab kauakestva kaitse sõidukite värvipindadele. Vaha sisaldab värvi kirgastavaid lisandeid ning jätab töödeldud pindadele kauakestva läike. Pinnad jäävad siledad ning vetthülgavad. Komplektis kaasas mikrofiiberlapp.
10.60 €Laos

K2 sünt.kaitsevaha kmpl


Hind:10.60 €
Kliendikaardiga:
 10.07 €

K2 vahapasta 120g K2EK0010Nanoosakestega vahapasta autovärvi poleerimiseks. Eemaldab ka väikseimad kriimud andes pinnale kõrgläike. Sobib kasutamiseks igat tüüpi värvidel kaasa arvatud metallik värvidel. Tänu nanotehnoloogiale eemaldab isegi väikseimad kriimud jättes auto värvipinna ühtlaselt läikivaks. Tootele on omistatud mitmeid prestiiþseid auhindu rahvusvahelistel messidel ning on saanud ka DEKRA heakskiidu.
2.05 €Laos

K2 vahapasta 120g


Hind:2.05 €
Kliendikaardiga:
 1.95 €

Keraamiline poleervaha 500ml GETW53341Poleervaha CERAMIC POLISH & WAX Vahend oreoolide, kriimude ja oksüdatsioon eemaldamiseks värvkattelt. Eeskujuliku sära ja läike annavad sünteetilised vahapolümeerid. Vastupidav kaitse SiO2 infusiooni abil. Vett ja mustust hülgav kate. KASUTAMINE. Peske ja kuivatage auto. LOKSUTAGE pudelit PÕHJALIKULT. Ärge töödelge kuuma pinda. Ärge kasutage liiga palju vahendit - 60 ml on ühe auto jaoks sobiv kogus. Pealekandmine käsitsi. Tilgutage 3 väikest tilka vahendit poroloonkäsnale ja levitage 60x60cm pinnale. Kasutage kerget kuni keskmist survet ja ülekatvaid ringliigutusi. Vahendi ülejäägid pühkige ära mikrokiudlapiga, viimane pühe tehke lapi puhta küljega. Järgnevalt kasutage niisket mikrokiudlappi, et aktiveerida läike-polümeerid. Vajadusel pühkige pind veelkord üle kuiva mikrokiudlapiga. Pealekandmine masinaga. 60x60cm suuruse pinna töötlemiseks tilgutage 4 väikest tilka ühtlaselt keskmise tugevusega poleerpadjale. Kandke vahend pinnale aeglaste pööretega. Lülitage masin kõrgetele pööretele. Kasutades kerget kuni keskmist survet töödelge pinda edasi-tagasi liigutustega. Ülejäägid eemaldage mikrokiudlapiga. Järgnevalt kasutage niisket mikrokiudlappi, et aktiveerida läike-polümeerid. Vajadusel pühkige pind veelkord üle kuiva mikrokiudlapiga. MÄRKUS. Kontrollige toote sobivust väikesel varjatud alal. Ärge kasutage kummi- ja vinüülpindadel ega mati viimistluse korral. Enne pesemist või uue vahakorraga katmist laske pinnal kuivada 24 h. Hoiatus. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitsekindaid. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Valmistatud Euroopa Liidus. .
16.95 €Laos

Keraamiline poleervaha 500ml


Hind:16.95 €
Kliendikaardiga:
 16.10 €

Keraamiline märgvaha 500ml GETW53339Märgvaha CERAMIC WET WAX Eeskujuliku sära ja läike annavad sünteetilised vahad. Vastupidav kaitse SiO2 infusiooni abil. Vett ja mustust hülgav kate. KASUTAMINE. Peske auto puhtaks ja loputage. LOKSUTAGE pudelit PÕHJALIKULT. Märja auto igale paneelile pihustage 2 pihustust. Kuivatage puhta mikrokiud-kuivatuslapiga. MÄRKUS. Sära ja kaitset saate lisada vahenditega Hybrid Solutions 3-in-1 Detailer ja Ceramic Wash & Wax. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Valmistatud Euroopa Liidus.
16.95 €Laos

Keraamiline märgvaha 500ml


Hind:16.95 €
Kliendikaardiga:
 16.10 €

Musta värvi poleerimisvaha GETW53140TW53140 Musta värvi poleerimisvaha pihustiga 500ml Hybrid Jet Black Spray Polish Musta värvipigmenti ja mikrograanuleid sisaldav sünteetiline vaha puhastab, eemaldab pesulaharjade tekitatud minikriimustused, annab läike ja intensiivistab musta värvitooni. Polümeeride ülihea nakkuvus tagab kestva veatu viimistluse. Parima tulemuse saate jahedal pinnal otsese päikesevalguse eest varjatult. KASUTAMINE. 1. LOKSUTAGE PÕHJALIKULT ENNE KASUTAMIST, et mikrograanulid jaotuksid vahendis ühtlaselt. 2. Veenduge, et auto on värskelt pestud ja täiesti kuiv. 3. Töödelge autot paneelide kaupa. Pihustage pinnale u 15-20 cm kauguselt ühtlane kiht vahendit. 4. Pühkige autot ühtlaste ringliigutustega, kasutage kokkuvolditud mikrokiudlappi. 5. Laske kuivada, kuni pind muutub häguseks. Poleerige läikima puhta mikrokiudlapiga. SOOVITUS. Veelgi läikivama pinna saamiseks toimige punktide 1.-4. kohaselt. Seejärel laske pind täielikult kuivada, pihustage pinnale veel teineigi kiht vahendit ning poleerige läikima. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sisaldab bensisotiasolinooni. Võib põhjustada allergilise reaktsiooni.
9.20 €Laos

Musta värvi poleerimisvaha


Hind:9.20 €
Kliendikaardiga:
 8.74 €

Värvivaha Color Magic valge GETW52712
10.80 €Laos

Värvivaha Color Magic valge


Hind:10.80 €
Kliendikaardiga:
 10.26 €

Värvivaha Color Magic punane GETW52711
10.80 €Laos

Värvivaha Color Magic punane


Hind:10.80 €
Kliendikaardiga:
 10.26 €

Värvivaha Color Magic hõbe GETW52710
10.80 €Laos

Värvivaha Color Magic hõbe


Hind:10.80 €
Kliendikaardiga:
 10.26 €

Värvivaha Color Magic sinine GETW52709
10.80 €Laos

Värvivaha Color Magic sinine


Hind:10.80 €
Kliendikaardiga:
 10.26 €

Värvivaha Color Magic must GETW52708
10.80 €Laos

Värvivaha Color Magic must


Hind:10.80 €
Kliendikaardiga:
 10.26 €

Kiirvaha Wax It Wet GETW51800
5.90 €Laos

Kiirvaha Wax It Wet


Hind:5.90 €
Kliendikaardiga:
 5.61 €

Värvitaastaja 500ml GETW51796
8.30 €Laos

Värvitaastaja 500ml


Hind:8.30 €
Kliendikaardiga:
 7.89 €

Autovaha Original GETW51795
7.35 €Laos

Autovaha Original


Hind:7.35 €
Kliendikaardiga:
 6.98 €

Autovaha Carnauba 500ml GETW51780
8.05 €Laos

Autovaha Carnauba 500ml


Hind:8.05 €
Kliendikaardiga:
 7.65 €

Plastiku hooldus 500ml Black GETW51777
6.45 €Laos

Plastiku hooldus 500ml Black


Hind:6.45 €
Kliendikaardiga:
 6.13 €

Kriimustuste eemaldi Scratch GETW50935
8.10 €Laos

Kriimustuste eemaldi Scratch


Hind:8.10 €
Kliendikaardiga:
 7.70 €

Poleerimispasta Compound 297g GETW50191
7.40 €Laos

Poleerimispasta Compound 297g


Hind:7.40 €
Kliendikaardiga:
 7.03 €

Poleerimispasta K2 C3+ 100g COD40641Poleerimispasta värvipindade masinaga poleerimiseks. Eemaldab ka väga suured kriimustused ja annab suure läikega täiusliku lõpptulemuse. Eemaldab kõik defektid, triibud, kriimustused, oksüdatsiooni- ja värvimuutuse kahjustused. Säästab aega, kuna pastat saab kasutada poleermasina suurtel töökiirustel. Sobib igasuguste auto värvide, tööstuslike lakkide, paatide, mööbli, geelkatete, tselluloosi, sünteetiliste- ja akrüülpindade jne poleerimiseks. Pastat võib kasutada erineva kõvadusega poleerimispatjadega. Suurte kriimustuste eemaldamiseks on soovitatav kasutada abrasiivset poleerimispatja K2 Duraflex L613 või L643. Tõsiste defektide eemaldamisel kasutage poleerimispatja K2 Duraflex L611 või L641 või keskmise abrasiiviga patja K2 Duraflex L612 või L642, võib kasutada ka liivapaberit. Raskelt kahjustatud pindade täiusliku viimistluse saavutamiseks on soovitatav kasutada pastat kahes etapis: kõigepealt kõva käsnaga eemaldada kriimud, seejärel poleerida pehme abrasiivse käsnaga. Pasta kanda peale madalatel kiirustel (u 600 p/min), seejärel tõsta kiirust u 1500 p/min. Pinnad puhastada mikrofiiberlapiga.
3.70 €Laos

Poleerimispasta K2 C3+ 100g


Hind:3.70 €
Kliendikaardiga:
 3.52 €

Kiirvaha K2 Spectrum 700ml COD40532Ainulaadne multifunktsionaalne kiirvaha, mis on loodud kõige uuemate tehnoloogiliste saavutuste põhjal. Kiirvaha võimaldab lihtsalt ja kiirelt vahatada sõidukite värvipindasid andes neile kvaliteetse läikekihi. Pihusta vaid pinnale ja pühi lapiga, ei pea ootama vahakihi kuivamist. Mikrofiiberlapp komplektis kaasas. Meeldiva värske lõhnaga, ei jäta valgeid triipe, sobilik kõikidele värvitüüpidele. Võib kasutada ka soojadel pindadel. Sobilik plast-, kroom-, nahk- ja kummipindade, tuleklaaside, armatuurlaudade, rehvide jne välimuse värskendamiseks. Vaha sobib kasutamiseks nii koduses majapidamises kui ka kontoris - mööbli, akende, plastpindade, LCD ekraanide jne kaitsmiseks.
10.30 €Laos

Kiirvaha K2 Spectrum 700ml


Hind:10.30 €
Kliendikaardiga:
 9.79 €

Poleerimispasta K2 Q1 200g COD40277Tugevalt abrasiivne poleerimispasta eemaldab suured kriimustused ka tugevalt kahjustunud pindadelt ning taastab tuhmunud värvi. Pasta on mõeldud kasutamiseks poleerimismasinaga. Kuumuskindel, ei lase pinnal ülekuumeneda. Sobib igat tüüpi autolakkide, tööstuslike lakkide, paatide, mööbli, komposiitmaterjalide, tulede, akrüüli, sünteetiliste pindade jne poleerimiseks. Poleerimiseks kasutada abrasiivset poleerimispatja.
7.90 €Laos

Poleerimispasta K2 Q1 200g


Hind:7.90 €
Kliendikaardiga:
 7.51 €

Puhastuspasta carnauba vahaga COD40220
1.70 €Laos

Puhastuspasta carnauba vahaga


Hind:1.70 €
Kliendikaardiga:
 1.62 €

Värvi renoveerimisvahend 325ml AG 0335-325MLIgasuguste abrasiivainete kasutamist auto värvkatte üksikute defektide (näiteks kriimustused, korrosioonikahjustused) peitmiseks tuleks alati piirata. Enne renoveerimisvahendi kasutamist proovige kõigepealt AutoGlym Super Resin Polish universaalvaha, mis võib aidata defekti parandada ilma värvkatte paksuse vähendamiseta. Kui siiski on vaja kasutada mõjusamaid vahendeid, sobib selleks AutoGlym Paint Renovator, mis sisaldab erandlikult kiirefektiivseid abrasiivaineid, mis annavad kiire, kuid kontrollitava lihvimis- ja poleerimisefekti. Vahend ei sisalda silikooni ning eemaldab väiksemad kriimustused ja korrosioonikahjustused. Töödeldud pinnad tuleb alati kaitseefeketi taastamiseks AutoGlym Super Resin Polish vahaga üle poleerida. Maht: 325 ml.
15.40 €Laos

Värvi renoveerimisvahend 325ml


Hind:15.40 €
Kliendikaardiga:
 14.63 €

Kaitseraua värskendi 325ml AG 0316-325MLAutoGlym Bumper Care puhastab ja taastab plastikosade värvitooni ja esialgse välimuse. Uuendatav kaitsekiht kaitseb pinda jätkuvalt, moodustades õhusaastevastase kõva, läbipaistva ja elastse kaitsekihi. Sobib suurepäraselt kaitseraualt ja esiosadelt kuivanud vahajäätmete eemaldamiseks ning mattmusta tooni kaitsekatete, hõlmade ja tuulutusrestide jumestamiseks. Kasutatakse värvimata välistel plastmass- ja kummiosadel, nagu näiteks kaitseraud, küljeliistud, kaitsevõred, peeglialused, ehiselemendid, rehvid, spoilerid, vinüülkatused ja porikummid. Maht: 325 ml.
15.62 €Laos

Kaitseraua värskendi 325ml


Hind:15.62 €
Kliendikaardiga:
 14.84 €

Läikiv viimistlusvaha 325ml AG 0315-325MLTäiuslikkuse ihaleja tarvis on välja töötatud vahend AutoGlym Extra Gloss Protection, mis tagab eriti läikiva värvipinna. See on eriti tugev kaitsevahend, mis sisaldab kõvade polümeeride ja vahade keerulist segu. Vastupidiselt universaalvahale ei ole selles mingeid puhastus- või poleeraineid ning seda tuleks kanda ainult puhtale, kuivale ja eeskujulikule värvkattel, mida on eelenevalt töödeldud universaalse AutoGlym Super Resin Polish puhastusvahaga. Töödeldud pindasid kaitseb ülikõva klaasjas viimistluskiht, mis säilitab värvkatte sädelevalt läikiva pinna pikema aja vältel. Sobib iga tüüpi autovärvidele, muuhulgas metallik-, lakk- ja vesialusel värvidele. Maht: 325 ml.
22.50 €Laos

Läikiv viimistlusvaha 325ml


Hind:22.50 €
Kliendikaardiga:
 21.38 €

Läikega vastupidav vaha 500ml AG 0310 500MLAutoGlym Ultra Deep Shine on spetsiaalse läikega vastupidav kõva vaha. Kasutatakse uutele ja kahjustamata igat tüüpi värvi kaitseks, eriti soovitatav tumedamatele värvidele. Sisaldab vaha, mis katab väiksemadki kriimustused ja uuendab auto värvi. Kasutamine: Loksuta hoolikalt! Puhasta ja kuivata eelnevalt pind ja levita ühtlaselt puhta puuvillalinaga (Perfect Polish Cloth) kerge ümara liigutusega. Lisa survet kui on vaja eemaldada väiksemaid kriimustusi. Lase kuivada kuni pind muutub matiks. Poleeri lõpuks Hi-Tech Polishing Clothiga tagamaks parim tulemus. Väldi aine sattumist klaasile ja värvimata plastmassi pindadele. Hoiatus: Sisaldab petrooliumdestillaate. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole ja näidata talle pakendit. Maht: 500 ml.
30.99 €Laos

Läikega vastupidav vaha 500ml


Hind:30.99 €
Kliendikaardiga:
 29.44 €

Vinüüli/kummi hooldus 500ml AG 0306-500MLHämmastavalt praktiline toode, mis lihtsustab mitmesuguste pindade puhastamist ja välispindade ideaalse väljanägemise säilitamist. AutoGlym Vinyl & Rubber Care tervendab ning kaitseb sise- ja välispindade kattematerjale, moodustades tugeva, kuid elastse ja antistaatilise kaitsekihi, mis kaitseb pindu niiskuse, tolmu, oksüdeerumise, määrdumise ja matistumise eest. Kasutatakse kaitsekatete, armatuurlaudade, PVC-plastikust uste- ja istmepolstrite, vinüülkatete, ehitusliistude, uste käepidemete ning mootoriosade hooldamisel. Maht: 500 ml.
16.11 €Laos

Vinüüli/kummi hooldus 500ml


Hind:16.11 €
Kliendikaardiga:
 15.30 €

Metalli poleerimispasta 325ml AG 0305-325ML
16.52 €Laos

Metalli poleerimispasta 325ml


Tavahind:23.60 €
Säästad: -30%
Hind: 16.52 €

Universaalne puhastusvaha AG 0301-325MLRegulaarse vahatamisega eemaldatakse pinnalt kahjustav mustus ja moodustatakse tugev ning läikiv värvipinda keskkonnaohtude eest kaitsev kiht. Rahvusvaheliselt tunnustatud AutoGlym Super Resin Polish on äärmiselt efektiivne puhastus-, poleerimis- ja kaitsevaha. Seda on väga lihtne kasutada ja see sobib hästi uute või kahjustatud pindadega autode kõikidele värvitüüpidele ja -toonidele. Sobib metallik-, lakk- ja vesialusel värvidele. AutoGlym Super Resin Polish sisaldab madala molekulmassiga polümeere, mis annavad erilise kosmeetilise efekti ja tekitavad keskkonnamõjude eest väga hästi kaitsva kihi. Maht: 325 ml.
16.30 €Laos

Universaalne puhastusvaha


Hind:16.30 €
Kliendikaardiga:
 15.49 €

Quixx tulede poleerimis komple 929-38176
18.99 €Laos

Quixx tulede poleerimis komple


Hind:18.99 €
Kliendikaardiga:
 18.04 €

Quixx paranduspliiats 929-38175
13.10 €Laos

Quixx paranduspliiats


Hind:13.10 €
Kliendikaardiga:
 12.45 €

Quixx kergete kriimude eemaldi 929-38174
8.10 €Laos

Quixx kergete kriimude eemaldi


Hind:8.10 €
Kliendikaardiga:
 7.70 €

Quixx poleer-puhastaja 929-38173
11.55 €Laos

Quixx poleer-puhastaja


Hind:11.55 €
Kliendikaardiga:
 10.97 €

Quixx kriimude eemaldi kompl. 929-38171
14.95 €Laos

Quixx kriimude eemaldi kompl.


Hind:14.95 €
Kliendikaardiga:
 14.20 €

Quixx klaasi-pleksi renovaator 929-38170
9.60 €Laos

Quixx klaasi-pleksi renovaator


Hind:9.60 €
Kliendikaardiga:
 9.12 €

KENT kiirvaha aerosool 400ml 83007KE
9.60 €Laos

KENT kiirvaha aerosool 400ml


Hind:9.60 €
Kliendikaardiga:
 9.12 €

Poleerpastad 2tk sinine/pruun 40-2134000
3.85 €Laos

Poleerpastad 2tk sinine/pruun


Hind:3.85 €
Kliendikaardiga:
 3.66 €

Fixus esitulede taastamiskompl 291-XL3002008Tuhmunud ja oksüdeerunud esitulede töötlemiseks. Sisaldab lihvtalda, adapterit, poleerimispastat, erinevaid lihv- ja poleerkettaid jm. Annab hea tulemuse enamiku plastklaaside puhul. Näiteks tagatuled, haagiste tuled, paadiaknad, kiivrite visiirid, mootorrataste tuuleklaasid, mootorsaanid jne.
12.00 €Laos

Fixus esitulede taastamiskompl


Tavahind:15.00 €
Säästad: -20%
Hind: 12.00 €

FÖRCH POLEERPASTA ALL-IN-ONE 1 118-FO-P388KESKMISE abrasiivsusega (P1750) universaalne poleerpasta nii uutele, kui ka vanadele värvitud pindadele. Eemaldab kriimud ja aitab saavutada ilusa läike. Sobib keskmise sügavusega ja väiksemate kriimustuste eemaldamiseks, lõpp-poleerimiseks ning kõrgläike saavutamiseks. Samuti eemaldab värvipinnalt oksüdeerunud kihi. Silikoonivaba. Pastajäägid eemaldada mikrofiiberlapiga. Mõeldud kasutamiseks poleermasinaga. Kasutada kollast või oranþi poleerketast (valida see vastavalt joonisele!). Enne kasutamist loksutada. Ideaalse lõpptulemuse saamiseks võib kasutada lisaks poleerimisvaha P339. NB! Kriime, mis läbivad laki- või värvikihti, ei ole võimalik eemaldada. Ainult professionaalseks kasutamiseks.
34.06 €

FÖRCH POLEERPASTA ALL-IN-ONE 1


Hind:34.06 €
Kliendikaardiga:
 32.36 €

FÖRCH POLEERVAHA KÕRGLÄIGE 1L 118-FO-P339Hologrammi eemalduse toimega poleervaha nii uutele, kui ka vanadele värvidele. Tekitab värvile kauakestva ilmastikukindla ja mustust hülgava kaitse ning kõrgläike. Sobib kasutamiseks poleermasinaga või käsitisi. Kasutada oranþi või musta poleerketast või käsiketast (valida see vastavalt joonisele!). Enne kasutamist loksutada. Vahajäägid eemaldada mikrofiiberlapiga. Sisaldab efektiivseid polümeere, alumiiniumoksiidi, carnauba vaha ja sünteetilisi vahasid. Silikoonivaba. Ideaalne lõppviimistluseks peale poleerpastade kasutamist.
22.67 €

FÖRCH POLEERVAHA KÕRGLÄIGE 1L


Hind:22.67 €
Kliendikaardiga:
 21.54 €

FÖRCH POLEERPASTA FINISH+ANTIH 118-FO-P338VÄGA MADALA abrasiivsusega (P3000) ja hologrammi eemalduse toimega poleerpasta nii uutele, kui ka vanadele värvidele. Sobib väiksemate kriimustuste eemaldamiseks, lõpp-poleerimiseks, hologrammide eemaldamiseks ning kõrgläike saavutamiseks. Samuti eemaldab värvipinnalt oksüdeerunud kihi. Silikoonivaba. Pastajäägid eemaldada mikrofiiberlapiga. Mõeldud kasutamiseks poleermasinaga. Kasutada oranþi poleerketast (valida see vastavalt joonisele!). Enne kasutamist loksutada. Ideaalse lõpptulemuse saamiseks võib kasutada lisaks poleerimisvaha P339. NB! Kriime, mis läbivad laki- või värvikihti, ei ole võimalik eemaldada. Ainult professionaalseks kasutamiseks.
29.91 €

FÖRCH POLEERPASTA FINISH+ANTIH


Hind:29.91 €
Kliendikaardiga:
 28.41 €

FÖRCH POLEERPASTA LOW DAMAGE 1 118-FO-P336MADALA abrasiivsusega (P2000) universaalne poleerpasta nii uutele, kui ka vanadele värvidele. Eemaldab kriimud ja aitab saavutada ilusa läike. Sobib keskmise sügavusega ja väiksemate kriimustuste eemaldamiseks, lõpp-poleerimiseks ning läike saavutamiseks. Samuti eemaldab värvipinnalt oksüdeerunud kihi. Silikoonivaba. Pastajäägid eemaldada mikrofiiberlapiga. Mõeldud kasutamiseks poleermasinaga. Kasutada kollast või valget poleerketast (valida see vastavalt joonisele!). Enne kasutamist loksutada. Ideaalse lõpptulemuse saamiseks võib kasutada lisaks poleerimispastat P338 "FINE + ANTI-HOLOGRAM" või poleerimisvaha P339. NB! Kriime, mis läbivad laki- või värvikihti, ei ole võimalik eemaldada. Ainult professionaalseks kasutamiseks.
23.70 €

FÖRCH POLEERPASTA LOW DAMAGE 1


Hind:23.70 €
Kliendikaardiga:
 22.52 €

FÖRCH POLEERPASTA MEDIUM DAMAG 118-FO-P334SUURE abrasiivsusega (P1500) poleerpasta nii uutele, kui ka vanadele värvidele. Sobib värvipinnalt sügavate ja keskmise sügavusega kriimustuste eemaldamiseks ning läike saamiseks. Silikoonivaba. Pastajäägid eemaldada mikrofiiberlapiga. Mõeldud kasutamiseks poleermasinaga. Kasutada kollast või valget poleerketast (valida see vastavalt joonisele!). Enne kasutamist loksutada. Ideaalse lõpptulemuse saamiseks võib kasutada lisaks poleerimispastat P338 "FINE + ANTI-HOLOGRAM" või poleerimisvaha P339. NB! Kriime, mis läbivad laki- või värvikihti, ei ole võimalik eemaldada. Ainult professionaalseks kasutamiseks.
35.09 €

FÖRCH POLEERPASTA MEDIUM DAMAG


Hind:35.09 €
Kliendikaardiga:
 33.34 €

King värvivaha roheline 500ml 118-856
7.76 €Laos

King värvivaha roheline 500ml


Hind:7.76 €
Kliendikaardiga:
 7.37 €

TCnano värvipindade kaitse 118-4002
4.73 €Laos

TCnano värvipindade kaitse


Tavahind:13.50 €
Säästad: -65%
Hind: 4.73 €

Keraamiline kaitsevaha Fixus 114-F-CERAMIC-250Keraamiline kaitsevaha, mis muudab pinna vett ja mustust tõrjuvaks. Tekitab pinnale isepuhastuva efektiga läikiva ja libeda kihi, mis muudab edaspidise hoolduse lihtsamaks. Vähendab mustuse naket auto pinnale. UV kindel ja antistaatiline efekt. Ränioksiidi ja titaaniumi baasil ning silikoonivaba. Toode püsib pinnal kuni 5 kuud sõltuvalt edaspidisest hooldusest. Sobib kasutamiseks kuival pinnal. Korduval kasutamisel suureneb kaitsevõime. Võib kasutada kleebitud detailide puhul ja paljudel muudel pindadel (metall, roostavaba, plastik, süsinik, klaas, pleksiklaas, kivi, marmor, keraamika, akrüül jne.)
9.50 €Laos

Keraamiline kaitsevaha Fixus


Hind:9.50 €
Kliendikaardiga:
 9.03 €

Paranduspliiats 110400040
2.65 €Laos

Paranduspliiats


Hind:2.65 €
Kliendikaardiga:
 2.52 €

Philips esitulede taastamiskmp 110-HRKTaastamiskomplekt, mis eemaldab esituledelt tuhmunud ja kollaka kihi ning annab uue läike. Tagab UV kaitse 2 aastaks. Töötlemisaeg umbes 30 min. Komplekt sisaldab kõiki vajalike vahendeid.
16.78 €Laos

Philips esitulede taastamiskmp


Tavahind:22.98 €
Säästad: -27%
Hind: 16.78 €

Kroomi poleerimisvahend 104-KF280Poleerimisvahend kroomosade kaitsmiseks ja puhastamiseks. Toote omadused: väga head puhastusomadused. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Vähendab mustuse nakkuvust. Mitte kasutada plastikul.
6.83 €Laos

Kroomi poleerimisvahend


Hind:6.83 €
Kliendikaardiga:
 6.49 €

Värvitaastaja 500ml 104-KF275Spetsiaalne vahend, mis puhastab ja taastab värvitud pindade esialgse sära. Värvipind muutub akumulatsiooni, oksüdeerumise, värviosakeste mahatulemise ja masinpesus tekitatud kriimustuste tõttu tuhmiks. Hooldusvahend tungib läbi raskesti eemaldatava mustuskihi ning toob poleerides esile värske tooni, samal ajal ka kaitstes seda vahakihiga. Sobib kõikidele värvitoonidele.
6.62 €Laos

Värvitaastaja 500ml


Hind:6.62 €
Kliendikaardiga:
 6.29 €

ROOSTEVABA TERASE PUHASTUS 500 104-090503Kvaliteetne puhastus ja kaitsevahend roostevabale materjalile. Puhastamise käigus tekib pinnale õhuke kaitsekiht, mis hoiab ära mustuse tekke. Suurepärased puhastusomadused ja korrosioonikaitse. Taastab ja ergastab läike. EI vaja lisapoleerimist. Kauakestev kaitse. Kasutuskohad: Mikroahjud, radiaatorid, külmikud, õhupuhastid, õuevalgustus, terrassi soojendus, erinevad masinad ja seadmed jne.
6.38 €Laos

ROOSTEVABA TERASE PUHASTUS 500


Hind:6.38 €
Kliendikaardiga:
 6.06 €

Stange värvitaastaja must 0,5L 104-000753Motip Bumper Black - silikooni sisaldav musta värvi plastikdetailide taastaja toob esile algse läike, peidab väiksemad kriimud, plekid ja muud värvikahjustused, annab uue ja värske välimuse kõikidele mustast plastmasssist stangedele, peeglikarpidele, katuseraamidele, ukseliistudele jne. Jätab pindadele ühtlase määrdumisvastase, vett ja mustust hülgava kihi, mis kaitseb ka ilmastikumõjude ja UV-kiirguse eest ning ei lase pinnal pleekuda. Kasutamine: Kasutada nagu vaha - hõõruda mõõdukas kogus ainet pehme kuiva lapiga kuivale pinnale, lasta mõni minut kuivada ja hõõruda pehme puhta riidega läikima. NB! Enne kasutamist veenduda, et pinnad oleksid puhtad, eriti silikooni ja rasvajääkidest. Vastasel korral võib juhtuda, et aine reageerib pinnal olevate kemikaalidega ja pind muutub hoopis halliks. Selle vältimiseks soovitame plastpinnad enne töötlemist puhastada silikoonieemaldajaga. * Hoida toodet külmumise eest! Maht: 500 ml.
5.78 €Laos

Stange värvitaastaja must 0,5L


Hind:5.78 €
Kliendikaardiga:
 5.49 €

Värvivaha punane 500ml 104-000752Motip Colour Polish - poleerimisvahend metalsete ja mittemetalsete ilmastikukindlalt lakitud pindade kaitsmiseks ja läike taastamiseks. Kiiresti ja lihtsalt lisatav. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Taastab originaalvärvi. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Kanda pinnale niiske lapiga ja poleerida. Lasta kuivada. Poleerida kuiva, puhta lapiga kõrgläikeni. Värv: punane. Maht: 500 ml.
5.57 €Laos

Värvivaha punane 500ml


Hind:5.57 €
Kliendikaardiga:
 5.29 €

Värvivaha roheline 500ml 104-000751Motip Colour Polish - poleerimisvahend metalsete ja mittemetalsete ilmastikukindlalt lakitud pindade kaitsmiseks ja läike taastamiseks. Kiiresti ja lihtsalt lisatav. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Taastab originaalvärvi. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Kanda pinnale niiske lapiga ja poleerida. Lasta kuivada. Poleerida kuiva, puhta lapiga kõrgläikeni. Värv: roheline. Maht: 500 ml.
5.57 €Laos

Värvivaha roheline 500ml


Hind:5.57 €
Kliendikaardiga:
 5.29 €

Värvivaha hall 500ml 104-000750Motip Colour Polish - poleerimisvahend metalsete ja mittemetalsete ilmastikukindlalt lakitud pindade kaitsmiseks ja läike taastamiseks. Kiiresti ja lihtsalt lisatav. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Taastab originaalvärvi. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Kanda pinnale niiske lapiga ja poleerida. Lasta kuivada. Poleerida kuiva, puhta lapiga kõrgläikeni. Värv: hall. Maht: 500 ml.
5.57 €Laos

Värvivaha hall 500ml


Hind:5.57 €
Kliendikaardiga:
 5.29 €

Värvivaha helepunane 500ml 104-000749Motip Colour Polish - poleerimisvahend metalsete ja mittemetalsete ilmastikukindlalt lakitud pindade kaitsmiseks ja läike taastamiseks. Kiiresti ja lihtsalt lisatav. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Taastab originaalvärvi. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Kanda pinnale niiske lapiga ja poleerida. Lasta kuivada. Poleerida kuiva, puhta lapiga kõrgläikeni. Värv: helepunane. Maht: 500 ml.
5.57 €Laos

Värvivaha helepunane 500ml


Hind:5.57 €
Kliendikaardiga:
 5.29 €

Värvivaha sinine 500ml 104-000748Motip Colour Polish - poleerimisvahend metalsete ja mittemetalsete ilmastikukindlalt lakitud pindade kaitsmiseks ja läike taastamiseks. Kiiresti ja lihtsalt lisatav. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Taastab originaalvärvi. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Kanda pinnale niiske lapiga ja poleerida. Lasta kuivada. Poleerida kuiva, puhta lapiga kõrgläikeni. Värv: sinine. Maht: 500 ml.
5.57 €Laos

Värvivaha sinine 500ml


Hind:5.57 €
Kliendikaardiga:
 5.29 €

Värvivaha must 500ml 104-000747Motip Colour Polish - poleerimisvahend metalsete ja mittemetalsete ilmastikukindlalt lakitud pindade kaitsmiseks ja läike taastamiseks. Kiiresti ja lihtsalt lisatav. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Taastab originaalvärvi. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Kanda pinnale niiske lapiga ja poleerida. Lasta kuivada. Poleerida kuiva, puhta lapiga kõrgläikeni. Värv: must. Maht: 500 ml.
5.57 €Laos

Värvivaha must 500ml


Hind:5.57 €
Kliendikaardiga:
 5.29 €

Värvivaha valge 500ml 104-000746Motip Colour Polish - poleerimisvahend metalsete ja mittemetalsete ilmastikukindlalt lakitud pindade kaitsmiseks ja läike taastamiseks. Kiiresti ja lihtsalt lisatav. Kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läikiva tulemuse. Taastab originaalvärvi. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Kanda pinnale niiske lapiga ja poleerida. Lasta kuivada. Poleerida kuiva, puhta lapiga kõrgläikeni. Värv: valge. Maht: 500 ml.
5.57 €Laos

Värvivaha valge 500ml


Hind:5.57 €
Kliendikaardiga:
 5.29 €

Kriimustuste eemaldi 250ml 104-000745Motip Scratch Away - poleerimispasta väikeste väliste lakikahjustuste eemaldamiseks. Säilitab läike. Kõrged poleerimisomadused. Taastab originaalvärvi. Lahustite vaba. Sisaldab silikoone. Kasutamine: Pind peab olema puhas ja kuiv. Kanda pinnale kuiva lapiga ja poleerida tugevalt kuni kahjustuste eemaldumiseni. Lasta kuivada. Pärast seda poleerida pinda kuiva lapiga seni, kuni tekib läige. Maht: 250 ml.
5.16 €Laos

Kriimustuste eemaldi 250ml


Hind:5.16 €
Kliendikaardiga:
 4.90 €

Kiirvaha pudelis 500ml 104-000744Motip Super Fast Wax - eriti lihtsalt ja kiirelt töödeldav universaalvaha annab pinnale ilusa läike ja sära ning kaitseb autovärvi tuhmumise eest. Vahatatud pind on libe ja mustus ning teetolm ei nakku sellega nii kergesti - auto püsib kauem puhas. Sobilik kõikidele värvitüüpidele, ka metallik ja pärlefektvärvidele. Sisaldab silikoone. Lahustite vaba. Lihtsalt ja kiirelt kasutatav. Kasutamine: Kanda vaha pehme niiske lapiga puhtale ja kuivale pinnale. Lasta kuivada kuni pind tõmbub heledaks ning poleerida teise samasuguse lapiga läikima. * Mitte kasutada päikese käes kuumenenud värvipinnal. * Vältida aine külmumist. Maht: 500 ml.
5.36 €Laos

Kiirvaha pudelis 500ml


Hind:5.36 €
Kliendikaardiga:
 5.09 €

Kroomi poleerimisvahend 500ml 104-000742Motip Chrome Polish - mitteabrassiivne, lahustitevaba, silikooni sisaldav poleerimisvahend kroomosade kaitsmiseks ja puhastamiseks. Taastab kroomdetailide sära ja läike, eemaldab pindmised kriimustused ja roosteplekid ning kaitseb ilmastikumõjude eest. Puhastamisel ei kriimusta pinda! Sobib ka muude ilmastikumõjudest kahjustatud ja pleekinud värvipindade puhastamiseks ja kaitseks. Eemaldab pindadelt ka sisseimbunud mustuseosakesed, mida shampoonipesuga kätte ei saa. Kasutamine: Kanda õhukese kihina kuivadele pindadele ja lasta kuivada kuni pind tõmbub heledaks. Poleerida puhta, pehme ja kuiva lapiga läikima. * Vältida aine külmumist. Maht: 500 ml.
5.26 €Laos

Kroomi poleerimisvahend 500ml


Hind:5.26 €
Kliendikaardiga:
 5.00 €

Värvitaastaja 500ml 104-000741Motip Colour Renovator - mitteabrassiivne ja lahustitevaba efektiivne autovärvi sügavpuhastusvahend. Taastab ilmastikumõjudest kahjustatud, pleekinud ja tuhmunud värvi esialgse tooni ja läike ning kaitseb neid uuesti tuhmumast. Eemaldab pinnalt ka sisseimbunud mustuseosakesed, mida shampoonipesuga kätte ei saa. Vähendab mustuse nakkuvust. Kasutamine: Kanda niiske lapiga õhukese kihina kuivadele pindadele ja lasta kuivada kuni pind tõmbub heledaks. Poleerida puhta, pehme ja kuiva lapiga läikima. Väldi aine külmumist. Sisaldab silikooni. Maht: 500 ml.
6.40 €Laos

Värvitaastaja 500ml


Hind:6.40 €
Kliendikaardiga:
 6.08 €

Poleerimisvaha 500ml 104-000740Motip Polish & Wax - sügavpuhastava toimega kergelt abrassiivne poleerimis- ja kaitsevaha. Sobib kasutamiseks kõikide värvitüüpidega, k.a. metallik- ja pärlmuttervärvid. Pisikesed abrassiivosakesed lihvivad välja väiksemad kriimustused, puhastavad ja siluvad värvi, samas jätab vaha pinnale tugeva kaitsekihi ja särava läike. Kasutamine: Hõõruda vaha töödeldavale pinnale niiske lapiga, lasta kuivada kuni vahakiht tõmbub heledaks ning poleerida puhta, pehme ja kuiva lapiga läikima. * Mitte kasutada päikese käes kuumenenud värvipinnal. * Vältida aine külmumist. Maht: 500 ml.
5.36 €Laos

Poleerimisvaha 500ml


Hind:5.36 €
Kliendikaardiga:
 5.09 €

Kiirvaha aerosool 600ml 104-000710Motip Speed Wax - mitteabrassiivne silikooni sisaldav vaha annab kauakestva läike ja kaitse ilmastikumõjude vastu. Kaitseb autosid, paate, mööblit jms UV-kiirte ja keemiliste mõjutuste eest. Sobib kõikidele värvitüüpidele k.a. metallik- ja pärlefektvärvid, erinevatele plastikpindadele, kunstnahale, kroompindadele, vasele, hõbedale, marmorile jne. Tõrjub vett. Vähendab mustuse nakkuvust. Tänu uudsele tehnoloogiale ei pea aerosool olema pihustamise ajal püstises asendis, vaid võib pudelit hoida endale sobivalt, kasvõi põhi ülespidi. Kasutamine: Pihustada puhtale, kuivale pinnale ühtlane õhuke kiht, pühkida lapiga laiali ja lasta ainel mõni minut toimida. Seejärel poleerida pinnad pehme, kuiva lapiga läikima. Maht: 600 ml.
5.67 €Laos

Kiirvaha aerosool 600ml


Hind:5.67 €
Kliendikaardiga:
 5.39 €

Plastiku/kummi hooldusvahend 104-000709Motip Rubber & Plastic Conditioner - silikooni sisaldav väliste plastikdetailide puhastusvahend annab uue ja värske välimuse kõikidele värvimata plastikust stangedele, peeglitele, katuseraamidele, ukseliistudele jne. Jätab pindadele ühtlase määrdumisvastase, vett ja mustust hülgava kihi, mis kaitseb ka ilmastikumõjude ja UV-kiirguse eest ning ei lase pinnal pleekida. Sõltumata sellest kas plastik on must, hall või mingit vahepealset tooni, muudab vahend pinnad ühtlasemaks ja natuke tumedamaks, jättes mulje, justkui oleks pind märg või õline. Tegelikult vahend mõne aja möödudes aurustub ja pind kuivab ning ei jää kleepuv ega tõmba tolmu külge. Tänu uudsele tehnoloogiale ei pea aerosool olema pihustamise ajal püstises asendis, vaid võib pudelit hoida endale sobivalt, kasvõi põhi ülespidi. Kasutamine: Pihustada õhukese kihina kuivadele pindadele ja hõõruda pehme puhta riidega. Maht: 600 ml.
5.47 €Laos

Plastiku/kummi hooldusvahend


Hind:5.47 €
Kliendikaardiga:
 5.20 €

Helepunane värvivaha 500ml 104-000530
5.57 €Laos

Helepunane värvivaha 500ml


Tavahind:7.95 €
Säästad: -30%
Hind: 5.57 €

Roheline värvivaha 500ml 104-000518Toonitud värvivaha. Taastab auto esialgse värvi ja läike, aitab varjata väiksemaid kriimustusi ja hõõrdunud kohti. Sobib ka metallikvärvi pindadele. Kaitseb värvipindu ilmastiku mõjude eest
5.17 €

Roheline värvivaha 500ml


Tavahind:7.95 €
Säästad: -35%
Hind: 5.17 €