Akud
Peeglid
*
Autokeemia (õlilisandid jne)
» Kütus-,õli- ja jahutussüsteem
   Jahutussüsteemi lisad
   Kütuselisad
   Õlilisad
   AdBlue / DPF
» Tehnilised vedelikud
» Pahtlid, korrosioonikaitse ...
» Autohooldus ja -puhastus
» Tehnilised määrded, aerosoolid
» Kätepuhastus
» Liimid ja teibid
» Aerosoolvärvid
» Motohooldus
» Pindade tihendamine
» Talvetooted
» Eritooted
Autopirnid 12V
Autopirnid 24V
Autohooldus
Autotuled
Antennid ja tarvikud
Elektritarvikud
GPS, kaamerad, bluetooth jne
Katuseraamid ja -boksid
Klaasipuhastid
Kleebised ja tunnusmärgid
Laste turvatoolid
Porimatid, pagasimatid jne
Salongitarvikud
Stereo- ja lisaseadmed
Välistarvikud
Õlid, määrded, vedelikud
Ülevaatuse tarvikud
 


Jahutussüsteemi lisad
Jahutussüsteemi lisad

Kütuselisad

Õlilisad

AdBlue / DPF


Jahutusvedeliku lekkepeataja LI3330Vahend kõrvaldab lekked jahutussüsteemis. Mitte kasutada veefiltritega jahutussüsteemides. Kasutamine: Enne kasutamist vahendit raputada. Lülitage küte sisse. Laske vahend töötava mootoriga kasutustemperatuuriga jahutusvette ja laske mootoril vähemalt 10 minutit edasi töötada. Pakendi sisust piisab 10L jahutusvedeliku jaoks. Vahend sobib kasutamiseks kõigi jahutusvedelikega. Külmumiskindel. Maht: 150 ml.
4.55 €Laos

Jahutusvedeliku lekkepeataja


Hind:4.55 €
Kliendikaardiga:
 4.32 €

Jahutussüsteemi puhastaja LI3320Kõrvaldab sademe ja setted radiaatoris. Tagab optimaalse mootorijahutuse ja kasutuskindluse. Kasutamine: Lisage vahend radiaatorisse enne jahutusvedeliku vahetust. Lülitage küttesüsteem sisse. Laske mootoril 10 - 30 minutit töötada. Jahutusvedelik koos puhastusvahendiga välja lasta, jahutussüsteem veega loputada ja täita radiaator uuesti jahutusvedelikuga. Vahend sobib kasutamiseks kõikide metallide, kummi ja kunstmaterjalidega. Pakendi sisust piisab 10 L jahutusvedeliku jaoks.Sisaldab tensiide ja lahustavaid aineid. Fosfaadivaba. Maht: 300 ml.
6.11 €Laos

Jahutussüsteemi puhastaja


Hind:6.11 €
Kliendikaardiga:
 5.80 €

Õli eemaldaja 188ml FÖRCH 118-FO-OILREMSpetsiaalne puhastusvahend, mis eemaldab jahutussüsteemist õli ja selle jäägid. Sobib kasutamiseks ka soojusvahetitel. Suurendab jahutussüsteemi töökindlust ja pikendab selle eluiga. Toode on mõeldud lisamiseks vanale jahutusvedelikule enne selle vahetust. Purgi sisu on arvestatud 5-10 liitrile jahutusvedelikule.
8.60 €Laos

Õli eemaldaja 188ml FÖRCH


Hind:8.60 €
Kliendikaardiga:
 8.17 €

King radiaatori parandusaine 110-R2Spetsiaalne parandusaine eemaldamaks radiaatorite, mootoriplokkide, silindripeade ja soojenduskraanide lekkeid. Võib kasutada kõikides jahutusvedelikes. Ohutu metallidele, plastmassile, kummile. Purgi sisu (arvestatud 12 liitrile) kallata sooja jahutusvedelikku. Enne tarvitamist loksutada! Jahutusvedelik ei tohi sisaldada teisi kemikaale.
3.94 €Laos

King radiaatori parandusaine


Hind:3.94 €
Kliendikaardiga:
 3.74 €

King radiaatori puhastusaine 110-R1Spetsiaalne puhastusvahend, mis eemaldab jahutussüsteemist katlakivi ja roostetükikesi. Ei sisalda happeid, mis vajaksid neutraliseerimist. Puhastus tõstab talvel küttesüsteemi efektiivsust, suvel mootori jahutamise efekti. Purgi sisu on arvestatud kuni 12 liitrilisele jahutussüsteemile.
3.94 €Laos

King radiaatori puhastusaine


Hind:3.94 €
Kliendikaardiga:
 3.74 €

Radiaatori hermetisaator 104-KF714Metallpulbriline vahend radiaatorite, mootoriplokkide, silindripeade ja soojenduskraanide lekete peatamiseks. Võib kasutada kõikides jahutusvedelikes. Ohutu alumiiniumile. Esmalt segada pulber vähese koguse sooja jahutusvedelikuga, seejärel valada segu töötava mootori radiaatorisse või paisupaaki. Mõne aja pärast väikesed lekked peatuvad. Padrun on arvestatud 12 liitrile jahutusvedelikule
1.03 €Laos

Radiaatori hermetisaator


Hind:1.03 €
Kliendikaardiga:
 0.98 €

Jahutussüsteemi hermetisaator 104-KF711Vedel tihendaja ning rooste inhibiitor, mis peatab radiaatori ja mootoriploki lekked, määrib veepumba fiiberseibi, väldib rooste teket jahutussüsteemis. Võib kasutada kõikides jahutusvedelikes. Ohutu metallidele, plastmassile, kummile. Purgi sisu (arvestatud 22,7 liitrile) kallata sooja jahutusvedelikku. Enne tarvitamist loksutada! Jahutusvedelik ei tohi sisaldada teisi kemikaale.
3.94 €Laos

Jahutussüsteemi hermetisaator


Hind:3.94 €
Kliendikaardiga:
 3.74 €

Jahutussüsteemi puhastaja 104-KF708Eemaldab katlakivi ja roostetükikesi. Ei sisalda happeid, mis vajaksid neutraliseerimist. Puhastus tõstab talvel küttesüsteemi efektiivsust, suvel mootori jahutamise efekti. Kallata 450 ml vahendit tühja radiaatorisse, lisada vesi, lasta mootoril töötada 10 min., seejärel uhtuda radiaator voolava veega puhtaks. Vahendit on soovitav kasutada paar korda aastas.
4.97 €Laos

Jahutussüsteemi puhastaja


Hind:4.97 €
Kliendikaardiga:
 4.72 €

Radiaatori puhastusvahend Moti 104-090621Kasutamiseks vesijahutusega, kinnistes jahutussüsteemides. Puhastab kogu jahutussüsteemi, lahustab ja eemaldab katlakivi ning parandab klappide, termostaadi ning veepumba toimimist. Sisaldab kiirreageerivaid komponente, mis eemaldavad saasteained kogu süsteemist. Suurendab jahutussüsteemi töökindlust ja pikendab selle eluiga. Toode on mõeldud lisamiseks vanale jahutusvedelikule enne selle vahetust. Purgi sisu on arvestatud 10 liitrile jahutusvedelikule.
5.67 €Laos

Radiaatori puhastusvahend Moti


Hind:5.67 €
Kliendikaardiga:
 5.39 €

Radiaatori lekkepeataja Motip 104-090620Kasutamiseks vesijahutusega, kinnistes jahutussüsteemides. Toode on mõeldud väiksemate mõrade ja lekete kiireks ning lihtsaks tihendamiseks. Takistab jahutusvedeliku kadu ja kaitseb mootorit kahjustuste eest. Võib kasutada ka ennetavaks lekkimise vältimiseks. Purgi sisu on arvestatud 12 liitrile jahutusvedelikule
5.67 €Laos

Radiaatori lekkepeataja Motip


Hind:5.67 €
Kliendikaardiga:
 5.39 €